Vlastníte hotel ve Žďáru nad Sázavou a v okolí? Víme, u koho vyprat veškeré textilie i lůžkoviny

Není tajemstvím, že právě podle praní hotelového prádla se pozná kvalita ubytovacích služeb. Nikdo se nechce dívat na ložní prádlo se zapranými skvrnami, utírat se do tvrdých ručníků ani večeřet nad flekatým ubrusem, případně se dívat na kuchaře v zástěře „která už něco pamatuje.“

Ta dobrá prádelna pro hotel by však měla umět víc, než jen pouze prát. PaČ – Prádelna a čistírna, s.r.o. vám to dokáže. Především zajistí vše potřebné – včetně dopravy od vás i k vám. Díky používání kontejnerového systému přepravy vám bude špinavé prádlo okamžitě vyměněno za čisté. Nebudete se tedy nikdy muset potýkat s jeho nedostatkem. A co dalšího může nabídnout?

Individuální péče o textilie je standardem

Kde vyprat hotelové prádlo? Tam, kde svému oboru rozumí. Každá hospodyňka totiž ví, že mezi luxusními ubrusy a obyčejnou zástěrou pro pomocný personál je nebetyčný rozdíl. A proto v PaČ používají více než jeden prací program. Každá zakázka je navíc řešena samostatně – nemusíte se tedy bát, že vaše textilie přijdou do kontaktu s vybavením jiné provozovny.

Přečtěte si také:  Víme, jak vybrat sportovní oblečení, které něco vydrží

Potěší vás i časová flexibilita. Použití velkokapacitních praček tak zaručuje opravdovou rychlost – i velké zakázky z hotelových rezortů tak lze vyřídit do 24 hodin. Kromě nejmodernější techniky je samozřejmostí také dodržování přísných technických norem.

Co dalšího vám PaČ nabídne?

Výše zmíněným však výčet služeb nekončí. Poptat můžete také:

  • mandlování,
  • termodesinfekci sušením a žehlením,
  • opravy a úpravy prádla (zkracování, výměnu knoflíků apod.)
  • barvení přírodních materiálů atd.

A zvolit si lze i požadovanou úpravu. Košile pro personál tak podle vlastních preferencí obdržíte buď složené nebo pověšené na ramínku. K mání je také praní prádla ubytovny, speciální úpravy riflového zboží, praní záclon a deček či opravy prádla. Více se dozvíte na stránkách www.pradelna-zdar.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *