Vybíráme spalovače tuků pro ženy

Ženy to mají s hubnutím všeobecně horší, než muži. Jejich těla totiž v sobě ukrývají větší procento tuků a méně svalové hmoty, což není právě ideální kombinace. I proto je mnohdy tak obtížné hubnutí nastartovat.

Právě kvůli tomu často vyhledáváme nejrůznější pomocníky, kteří by výsledky našeho úsilí přirozeně znásobili. Jde o tzv. spalovače tuků. A jak vlastně fungují a co byste o nich měli vědět?

Bez pohybu a omezení kalorií to zkrátka nejde

Aby mohl hubnoucí proces proběhnout v plné parádě, je třeba splnit dvě podmínky:

  • Přijmout méně kalorií, než kolik jich vydáme,
  • zapojit fyzickou aktivitu, která vede k budování svalů.

Jedno bez druhého zkrátka nefunguje a bez pohybu nezhubneme. A to ani kdybychom se snažily sebevíc a pořídily si tucet „zázračných tabletek.“ Spalovače podporují nastartované změny v našem těle, ale samy o sobě nestačí. A jak si vybrat ty, vhodné pro ženy?

Spalovače bez stimulantů

Pokud se podíváme na nejnovější trendy, zjistíme, že těmto doplňkům stravy pro ženy vévodí zelený čaj, glukomannan a kajenský pepř. A to z dobrých důvodů. Glukomannan je expertem na vytváření „energeticky nulového“ obsahu žaludku. Dokáže tedy potlačit tvorbu ghrelinu (hormonu hladu) tím nejefektivnějším způsobem. Kajenský pepř se do organismu uvolňuje velmi pomalu a pomáhá zvyšovat energetický výdej a likvidaci tuků. Zelený čaj tomu všemu pak značně sekunduje.

Přečtěte si také:  Je libo trochu povzbuzení z Afriky nebo z Asie? Víme, kde ho poptat

Když nakopávač, tak kofein

Pro zdravé hubnutí si můžete vybrat také spalovače tuků s tzv. povzbuzovačem nebo také stimulantem. Pro ženy je nejlepší kofein. Je vhodný zejména pro ty, které se nepotýkají s obezitou a cvičí během dne (tedy nikoliv večer). Dokáže zrychlit metabolismus, což v organismu podpoří spalování tuků.

Samostatně však opět nefunguje – pouze jako pomocník při správně nastaveném cvičení. A kde spalovače tuků, proteiny a další šikovné pomocníky pro redukci váhy a vitalitu sehnat? Vyzkoušejte specialistky z e-shopu Skinnygirls.cz. Tady vaši snahu podpoří i šikovnými tréninkovými videi nebo profesionálně vedeným blogem s mnoha radami, tipy a triky.

Skinny girls s.r.o
E-mail: obchod@skinnygirls.cz
E-shop: www.skinnygirls.cz

Remove Weight Diet Healthy Health - happyveganfit / Pixabay
Vybíráme spalovače tuků pro ženy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *