Cesta k vlastní nemovitosti nemusí být drahá ani obtížná

Poohlížíte se po vlastním bydlení ale víte, že díky své současné finanční situaci, byste na ni museli šetřit ještě mnoho dalších let? Vyzkoušejte málo známou cestu, která vám může pomoci celý proces urychlit.

Na mysli máme dražby nemovitostí v exekuci, které nejsou tak komplikované ani náročné, jak se řada lidí domnívá. Splnit je třeba jen několik bodů. Pro vás je však vše zcela bez rizika i jakýchkoliv následných starostí.

Při dražbě vůbec nic neriskujete

Zajímá vás, jak probíhá dražba nemovitosti? Pak jste už nejspíš slyšeli o tom, že všichni zájemci musí předem složit tzv. jistinu. Tohoto kroku se však není třeba bát. Slouží k tomu, aby se celého aktu zúčastnili opravdu jen lidé, kteří mají o konkrétní nemovitost skutečný zájem.

Pokud aukci vyhrajete, bude jistina použita jako první část úhrady celé nemovitosti. A jestliže vás během licitováním někdo přeplatí, budou vám všechny peníze vráceny na váš bankovní účet.

Přečtěte si také:  Síťovky zažívají renesanci – vydejte se s nimi na nákup i vy!

Kde a jak vše probíhá

Všeobecně platí, že dražby a exekuce nemovitostí se mohou odehrávat on-line nebo na sjednaném místě. O všem budete předem informováni, takže se nestane, že byste příhodný okamžik takříkajíc propásli. Seznam vhodných nemovitostí je dostupný na internetu konkrétního exekutorského úřadu.

A před návštěvou dražby domů v exekuci je samozřejmě možné si konkrétní nemovitost i prohlédnout. Stačí kontaktovat příslušného exekutora. A jak aukce obvykle dopadají? Většina zájemců při nich ušetří – většinou se totiž finální cena za nemovitost zastaví na 2/3 té odhadované.

Objekt je poté zcela váš a to bez jakýchkoli dalších závazků, starých dluhů apod. Více informací se dozvíte na stránkách Drazby-exekuce-nemovitosti.eu. Najdete tu odkaz na katalog nabízených nemovitostí i všechny další náležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.