Moderní kadeřnictví – jak ho poznat a co chtít?

Svět okolo nás se neustále mění. Ke slovu přicházejí nejrůznější inovace a nové postupy, které zaručují dosažení ještě lepších výsledků. A ani péče o vlasy není výjimkou. Jak tedy poznat moderní kadeřnictví Praha 5 a podle čeho se orientovat při výběru služeb?

Základním pracovním prostředkem kadeřníků by neměly být jen nůžky

Občas máme dojem, že jde o kouzelný nástroj, jenž dokáže napravit úplně všechno. Máte zplihlé vlasy s roztřepenými konečky? Trpíte dojmem, že vaše hlava nemůže dýchat, případně potřebujete napravit škody po dovolené plné sluníčka? Obvykle stačí účes o něco zkrátit či provzdušnit a příroda se už postará o zbytek.

Bohužel to není vždy pravda. Navíc by byla škoda připravit se mnohdy i o léta růstu vlasů, když jsou k dispozici mnohem lepší prostředky. Tím prvním, který by vám mělo každé lepší kadeřnictví nabídnout, je keratinový zábal. Dokáže vlasy vyživit do hloubky a vrátit jim jejich pružnost a krásný vzhled.  Ne vždy je ovšem takto intenzivní péče potřeba, v nabídce by proto měl být i zábal z běžných ingrediencí, působící spíše jako prevence budoucích možných problémů.

Jděte tam, kde vás objednají na další návštěvu v tom správném intervalu

A jaký to je? Pokud se ke své stávající kadeřnici či kadeřníkovi objednáváte po měsíci nebo dokonce v později, zbystřete. Oním kouzelným číslem jsou totiž už tři týdny. Právě tak dlouho totiž trvá, než pečlivě vytvořený účes odroste a začne se měnit v beztvarý model. A po stejné době začnou vykukovat i nepříjemné odrosty u barvených vlasů. Každý by měl mít možnost dopřát svým vlasům takovou péči, jakou si zaslouží – a to v ideálním intervalu. Jestliže vámi zvolení profesionálové v takto krátkém termínu objednávat nemohou či nechtějí, poohlédněte se jinde.

Přečtěte si také:  Inspirujte se životy celebrit a změňte ty své

Aby byla návštěva kadeřnictví skutečným relaxem

Neberte celou proceduru jen jako povinnost. Naopak. Využijte ji k tomu, abyste si po náročném dni opravdu odpočinuli. Hledejte salony,  v nichž budete izolováni od okolního světa zároveň si budete moci během prováděné péče vychutnat lahodný drink nebo kávu. Budete se tak na okamžiky strávené v kadeřnickém křesle doopravdy těšit.

Zapomeňte na salony, kam se nemůžete dovolat

Není vaší povinností trávit hodiny na telefonu a pracně zjišťovat, kdy že to má váš vybraný salon otvíračku a kdy se v něm asi tak pohybuje co nejméně zákazníků (protože v opačném případě vám sluchátko na druhém konci zkrátka nikdo nezvedne). Jděte tam, kde vás ochotně objednají on-line a přesně v čase, kdy to vyhovuje VÁM. Snadno tak sladíte tuto příjemnou povinnost se svým pracovním i rodinným diářem.

10 let zkušeností pro vaši spokojenost

Pokud hledáte kadeřnictví Praha 5, které by splňovalo všechny výše zmíněné body do puntíku, pak jděte na stránky Barberswife.cz. Na našem trhu působí už od roku 2010 a jeho profesionálové proto přesně vědí, co jejich zákazníci chtějí a potřebují. Přesvědčte se o tom i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *