Jak sedačku vyčistit a zároveň ji zbavit alergenů?

Vyčištění sedaček může být velmi ošemetné. Mnohé moderní materiály totiž vytvářejí skvrny i po kontaktu s obyčejnou vodou – stačí jejich nerovnoměrné namočení. A právě proto se údržbě těchto textilií často vyhýbáme a místo toho spoléháme na nejrůznější přehozy a deky.

I tak se však může stát, že po usednutí na tuto část nábytku začneme kýchat a trpět jinými projevy alergie. Mohou za to roztoči a prach, kteří se v ní i přes vaši pečlivou snahu usadí. A jak si s nimi poradit?

Zbavte se špíny, roztočů i toxických alergenů

Roztoči se živí naším biologickým odpadem – jinými slovy, požírají šupinky odpadlé kůže. Ty stráví a posléze vyloučí – a spolu s nimi i řadu škodlivých toxinů. A právě ony mají negativní vliv na naše zdraví a imunitu. A čím déle necháme sedačku bez zásahu, tím více těchto škodlivin se v jejích útrobách nahromadí.

A co tedy s tím? Vsaďte na moderní metody. Například čištění sedaček Liberec od Carpetbrothers.cz sází na účinnou metodu karbonizace s hypoalergenním účinkem. Nikde jinde si ji zatím objednat nemůžete, jde o jejich vlastní vynález – jediný svého druhu na světě.

Přečtěte si také:  Obrazy na plátně vám pomohou vrátit se zpět v čase

Karbonizace se postará až o 98 % prachu, odolné špíny, roztočů a plísní. Dokáže proniknout hluboko do struktury vláken, a to bez aplikace jakýchkoli rozpouštědel nebo jiné agresivní chemie. Textilie tak zůstanou nepoškozené a navíc téměř suché. Oproti běžným metodám si totiž karbonice vystačí jen s 20 % vody.

Bez alergenů až na 180 dní

Nejenom, že karbonizace většinu alergenů z vaší sedačky odstraní, ale po dalších 70 dní zabrání jejich opětovnému pronikání. A tuto dobu lze prostřednictvím aplikace speciálního přípravku prodloužit i na šest měsíců.

A stejně hygienické prostředí vám nabídne i čištění koberců Liberec od této firmy. Stačí jen zavolat a těšit se na rychlý a efektivní zásah proti všem škodlivinám. Jeho cenu si snadno spočítáte na stránkách Carpetbrothers.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *