Echinacea a vitamín D3 pro posílení imunity

Máte narušený imunitní systém a chytíte kdejaký bacil, který kolem vás prolétne? Co takhle si trochu posílit obranyschopnost? Vyzkoušejte doplňky stravy, které se postarají o posílení vaší obranyschopnosti.

Echinacea a její účinky

Jednou z možností, jak utužit zdraví nebo urychlit rekonvalescenci v případě nachlazení, je užívání produktu Echinacea. Ten vás potěší dlouhou řadou účinků, mezi které patří například zlepšení funkce imunitního systému, a to až o 80 %. Navíc má zklidňující účinek při zánětech horních cest dýchacích nebo zklidnění podrážděných hlasivek. Přináší úlevu při bolestech krku a při kašli. Dále odstraňuje plísňová onemocnění a léčí bakteriální i virové infekce, skvěle funguje na záněty močového měchýře.

Vitamín D3 a jeho účinky

Nejen v období respiračních onemocnění se vyplatí tělu doplnit důležitý vitamín D3, který od jara do podzimu získáváme především z pobytu na slunci a v zimě pak jeho množství v těle nedostatkem slunečního záření klesá. Proto je řešením jeho doplnění v podobě výživového doplňku. A jaké má vitamín D3 účinky? Mezi ty nejdůležitější patří správná funkce svalů a udržení normální funkce imunitního systému. Dále je také nezbytně důležitý pro správné vstřebávání fosforu a vápníku z potravy.

Přečtěte si také:  Jak se v létě ochladit za pár minut

Doplněk stravy pro posílení obranyschopnosti a rekonvalescenci

Vyzkoušejte doplněk stravy Echinacea Plus a vitamín D3 od výrobce NATURVITA, které můžete na e-shopu Gigalékárna zakoupit za výhodnou cenu a zajistěte si silnější imunitní systém a účinnou ochranu vůči nachlazení a dalším onemocněním. Produkt Echinacea obsahuje výtažky z Třapatky nachové, vitamín C a zinek. Společně se tak postarají o posílení imunitního systému a ochranu buněk před oxidativním stresem. Produkt se užívá 2x denně v množství 1 kapsle. Vitamín D3 pak obsahuje 10 mikrogramů účinné látky v jedné tabletě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *