Jaké druhy erotických masáží patří mezi fajnšmekry k nejoblíbenějším? Seznamte se s rafinovaností pussycat a footjob

Když si chceme dopřát, poohlížíme se po tom nejlepším. A totéž platí i v oblasti intimity. Považujete erotickou masáž za příjemné uvolnění a zpestření dne? Pak se nespokojte jen s klasikou. Máme pro vás tipy na to, čemu dávají přednost ostatní fanoušci této erotické zábavy.

Pussycat aneb když je intimní zážitek opravdu intimní

Také nesnášíte situace, v nichž musíte jen bez hnutí ležet a „čekat na to, co přijde?“ O tom však sdílení sexuálních intimností zcela jistě není. Pro většinu mužů jde o pozici nepřirozenou a nějakou dobu trvá, než si na ni zvykneme. O to horší je, že to nijak nepomáhá celkovému vzrušení. Tak pokud vám to při běžné masáží příliš „nejde“ nebo chcete zkrátka zkusit něco báječně nového, vsaďte na pussycat.

A v čem se od běžných masáží liší? Především tím, že se své masérky můžete dotýkat. A nejenom to, v případě zájmu je možné líbat i její tělo. Skvělé že? Ale bude to ještě lepší. Závěrečné vyvrcholení totiž probíhá v poloze 69, takže budete mít skvělý výhled na objekt své touhy. Co by mohlo být lepšího?

Přečtěte si také:  Spolehlivá lehátka do nemocnic i rehabilitačních center

Když má hlavní roli nápaditá práce nohou

Další sexuální praktika má svůj původ v Asii, ovšem dnes ji velmi dobře známe i v rámci Evropy. Není totiž nijak složitá – ovšem o to více vzrušující, provádí-li se správně. Jde o footjob, což je vlastně šikovná práce s chodidly. Nohy ženy se třou o vaše intimní partie – a to kvůli vzrušení i případnému vyvrcholení. Pokud si footjob přiberete jako doplněk k vaší erotické masáži, můžete se v jejím závěru těšit na opravdovou lahůdku.

A aby to bylo ještě lepší, některé salony specializované na erotické masáže v Praze vám tuto jindy příplatkovou službu poskytnou k celé masáži zdarma. Vyzkoušejte to třeba na Massagehall.cz, kde si můžete vybrat i svou oblíbenou masérku a objednat se na konkrétní čas. Dbají tu i na vysoké hygienické standardy, a to nejenom v souvislosti s koronavirem – na to se můžete spolehnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.