Patříte mezi náročné uživatele techniky? Pak si televizory Loewe zamilujete

Jste fanoušky luxusní elektroniky a při svém výběru dbáte zejména na kvalitu, oku lahodící design a přítomnost high-tech inovací v jednom? Pak byste určitě neměli opomíjet německou preciznost, zosobněnou televizory Loewe.

Jde o prémiovou značku v oblasti elektroniky. Chcete-li si domů pozvat jen ty nejlepší televizory – Loewe mohu být jasnou sázkou na kvalitu. Jde o skutečné průkopníky na elektronickém trhu. Koneckonců – právě použití inovací je tím, co tyto kousky odlišuje od konkurence.

Elegance do každého prostoru

V současnosti patří Loewe televizory pod hlavičku investiční skupiny Skytec Group. A co vám tedy mohou nabídnout? Především moderní design s po všech stránkách elegantními rysy. Hodí se tak jak pro vaše víkendové, tak i plnohodnotné bydlení. Všude totiž dokonale zapadne. Záběr možných technologií je vysoký.

  • Největší příčky jsou vyhrazeny OLED televizorům, jež se postarají o perfektní obraz.
  • Menší úhlopříčky si můžete pořídit v provedení LCD.

O kvalitu zvuku se nemusíte bát – zajišťuje ji vždy výkonný 2×40wattový systém, opatřený praktickým basreflexem, jež zvýší váš zážitek ze sledování jakéhokoli filmu, muzikálu, dokumentu apod.

Přečtěte si také:  Chcete si splnit svůj sen a otevřít si vlastní pizzerii? Nezapomeňte se vybavit kvalitním vybavením

Potrpíte si na perfektní zvuk?

Pak chtějte Loewe – televizory s vychytávkou v podobě DR+ se soundbarem. Potěší vás hned šest reproduktorů a nechybí ani panel pro HDR10, HLG a Dolby Vision (jde o vybavení těch nejlepších OLED modelů). O jedinečný zvukový zážitek bude zaručeně postaráno. A ruku v ruce s ním jdou samozřejmě i přirozené a věrně působící barvy.

Chcete vědět, zda jde skutečně o sázku na jistotu? Pak navštivte AVcenter.cz v Praze, kde lze jednotlivé výrobky moderních high-endových značek jednoduše porovnat. Čekají tu na vás ty nejlepší kousky kupříkladu od McIntosh, Accuphase nebo Chord Electronics. Vše si tak můžete vyzkoušet a „osahat“ ještě dřív, než se rozhodnete pro finální nákup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *