Retenční nádrž pro váš domek

Chcete si zajistit maximální soběstačnost? Rádi byste ušetřili náklady za vodu a přitom se v žádném směru nijak neomezovali? Pak vsaďte na jednoduché řešení, které se o oba aspekty postará za vás.

Retenční nádrž představuje skvělý nástroj, díky němuž můžete pohodlně splnit oba cíle najednou. Postará se o zadržení dešťové vody – jinak volně odtékající do kanalizace. Nejde o odpad, ale o plnohodnotně využitelný vodní zdroj, vhodný například k mytí auta, splachování nebo třeba praní prádla. Její pořízení se tak vyplatí prakticky i ekonomicky.

Vše začíná povinným úředním kolečkem

Nepředstavujte si retenční nádrž jako nějaký „sud na vodu.“ Jde o poměrně velkou stavbu, takže se nevyhnete nutnosti pořízení projektové dokumentace a odpovídajícího úředního povolení. Připravte se na to, že vše může trvat i několik měsíců – a to v závislosti na tom, jakého projektanta se vám podaří sehnat (a také na ochotě místního stavebního úřadu).

Chcete podrobný návod, protože si vše rádi vyřizujete takříkajíc na vlastní pěst a nebojíte se ani špetky té fyzické práce? Jak na retenční nádrže se dočtete zde. Pokud však fandíte jednodušší a maximálně komfortní cestě, pak můžete využít fullservis společnosti ZAKRA. Získáte tak retenční nádrž přímo na míru a bez zbytečných nervů a starostí.

Přečtěte si také:  Proč si dopřát poležení v poctivém dřevě? Výhod je celá řada

Stačí jen váš nápad – vše ostatní můžete nechat na profesionálech

A proč si vybrat právě tuto společnost? Projekční kancelář ZAKRA se specializuje na vodohospodářské projekty a připravuje projektové dokumentace k retenčním nádržím, ČOV, studnám i různým druhům přípojek. Kromě toho všeho ale vyřizuje i úřední povolení a shání hydrogeologické posudky. Jedná se tak o opravdové řešení na klíč.

Jako bonus vám však nabízí zázemí a znalosti skutečných specialistů. Jde totiž o sesterskou společnost společnosti Vodoplan s.r.o., jež se primárně zaměřuje na velké projekty ve službách obcí a měst. ZAKRA čerpá své know-how právě odtud a nabídne tedy velké zkušenosti v malém měřítku. A to se rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *