Známe batohy, které hodně unesou, ale přitom vám umožní si zachovat styl

Ještě nedávno bychom si nedokázali batohy představit jinde, než na horách nebo při jiných sportovních aktivitách. To se ovšem mění. Díky jejich velkorysému úložnému prostoru se stále více prosazují i v našem běžném životě.

Dnes se dobře vybraný městský batoh hodí stejně dobře k sukni jako k elegantnímu sáčku. Nemusíte se tak tahat s těžkými kabelkami nebo pánskými aktovkami a jako bonus ještě zaměstnávat ruce. Navíc jsou batohy velmi pohodlné na nošení a nadměrně nepřetěžují jednu část těla.

Vsadit lze i na univerzální modely

Ale není nutné si hned pořizovat několik různých druhů batohů a střídat jejich nošení „do terénu“ a „do města.“ Naopak. Pokud vsadíte na univerzální styl, charakterizovaný jednoduchostí a nadčasovostí, můžete si jeden a ten samý model vzít s sebou kamkoliv.

Jde vám zejména o maximalizaci úložného prostoru, ale přitom nechcete nosit na zádech nevzhledné kroksny? Pak vsaďte na moderní batoh rolltop. Říká se mu také rolovací batoh a v posledních letech získává na značné oblibě. Když je třeba, dokáže se opravdu „nafouknout.“ Ovšem podle stupně požadované zátěže může díky jednoduchému principu rolování jednoduše a efektivně svůj objem také snižovat. Nebudete tedy každý den vypadat, jako kdybyste na zádech nosili nákup pro celou rodinu.

Přečtěte si také:  Co vše se skrývá pod pojmem luxusní povlečení

Buďte sladění, ať jdete kamkoliv

Může se ovšem stát, že vám jeden batoh stačit nebude. A to zvláště ve chvíli, kdy se chystáte někam na výlet. V takovém případě přijdou na řadu i cyklo batohy, vyvedené ve stejném stylu jako ty městské. Efektně vypadají zejména kousky z kůže, do nichž se díky bohatosti kapes vejde úplně všechno – od klíčů až po notebook.

A kde takové batohy pořídit? Firma Braasi působí na našem trhu už od roku 2013. Začínala jako klasický rodinný startup a svými výrobky zásobila jen nejbližší okolí, poptávka po kvalitním zboží však velmi brzy nabrala na obrátkách a dnes jde o zavedeného hráče na trhu s širokou kolekcí produktů nejenom pro dospělé, ale také pro děti. Více se dozvíte na stránkách Braasi.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *