SUV do města i na výlety? Mladoboleslavská automobilka vás nadchne modelem Karoq!

Protože se vozidla typu SUV stala v posledních letech opravdu velmi populární, tak automobilky po celém světě rozšiřují nabídku těchto vozů ve svém portfoliu. Kdo totiž nemá SUV, jako by ani neexistoval. Nejinak je to v případě naší tuzemské automobilky Škody Auto, která na tomto poli už má také hned několik zástupců. Takovou zlatou střední cestou co do velikosti je Karoq, menší bráška modelu Kodiaq.

Proč vás zaujme?

Je toho mnoho, proč by se vám toto vozidlo mohlo líbit. Zejména jsou to komfortní prvky výbavy, ale nepochybně také důraz na bezpečnost. Pokud je pro vás průjezd ranní špičkou ve městě spíše nutností než požitkem, tak oceníte celou řadu asistentů, které vám budou dělat život snadnější a budou dávat pozor, pokud vy náhodou něco přehlédnete.

Vůz se nabízí v mnoha variantách výbav, a to ACTIVE, AMBITION, STYLE, SCOUT a SPORTLINE. Podívejte se na ceník nové Škody Karoq, co vše si můžete pořídit. Své vozidlo si můžete vylepšit také inteligentním pohonem všech čtyř kol, terénní schopností a režimem offroad, takže se s ním nemusíte obávat nejen do bojů v městských ulicích, ale v rozumné míře také mimo zpevněné cesty. Karoq vás zkrátka nenechá ve štychu, ani když se vydáte na vaši chalupu mimo civilizaci. Jak si vozidlo vybavíte a nakonfigurujete je čistě na vás a vašich preferencích.

Přečtěte si také:  Vysokozdvižné vozíky YALE, BT, Toyota

Vůz je vybaven moderními pohonnými jednotkami, kdy i naftové motory splňují EURO 6, a to díky systému SCR. Pokud se podíváme na jednotlivé motorizace kompletně (ne všechny jsou k dispozici ve všech výbavách), tak si můžete pořídit:

  • 0 TSI 81 kW
  • 0 TDI 81 (běžná převodovka nebo DSG)
  • 1,5 TSI 81 nebo 110 kW (běžná převodovka nebo DSG)
  • Turbodiesel 2.0 TDI 85 nebo 110 kW (běžná převodovka nebo DSG)

Raději něco kompaktnějšího?

Pokud je pro vás SUV středních rozměrů možná stále příliš velké sousto, škodovka má i pro vás zajímavou alternativu. Ceník nové Škody Kamiq je místo, kam byste měli upřít svou pozornost. Tento model je totiž subtilnější a navíc můžete ušetřit.

Zdroj / foto: skoda-storyboard.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *