Nechte si udělat tetování, které prozradí vše o vaší osobnosti

Názory na tetování jsou rozporuplné. Na jednom se však shodnou jeho zastánci i odpůrci – pokud má alespoň trochu vypadat dobře, musí být výsledkem dlouhodobého tvůrčího a posuzovacího procesu  a nikoli něčím, co vzniklo v opilecké euforii.

Určitě se také nevyplácí sázet na motivy, jež už někdo někde použil. Takže zapomeňte na všechny ty ohrané lebky, srdíčka, smrtky, růže a další šablonovité kousky. Jděte raději tam, kde vám každý kousek vytvoří na míru a přesně podle vašich představ.

Chtějte místo s atmosférou

Pokud hledáte ideální tetovací salon Praha, rozhodně by v něm neměli působit žádní no-name umělci. Naopak. Vždy dejte přednost těm, kteří si neváhají na své profesionální stránky dát to nejlepší z toho, co kdy vytvořili. Snadno si tak uděláte představu o stylu a použitých technikách toho kterého specialisty.

Jednoduše si můžete zvolit profíka, jemuž jdou perfektně zvířata, anebo naopak toho, který se vyžívá v krajině nebo třeba lidských postavách. I na opravdu drobných detailech totiž záleží a platí, že nikdo nemůže být odborníkem na všechno.

Přečtěte si také:  Jak sbalit holku, když si jenom píšete

Přijďte se svou vlastní představou

Motiv svého tetování byste rozhodně měli mít promyšlený bezpečně dopředu. Navrhněte si ho, nakreslete nebo alespoň detailně popište, co by na něm mělo být. Všeobecně platí, že by vaše představy měly být nějakou chvíli neměnné, než se s nimi konečně vydáte do salonu.

Pokud bydlíte v našem hlavním městě, je naším zajímavým tipem tetovací studio Praha Unholy.cz. Funguje tu parta dobrých lidí, s nimiž se během tetování i skvěle pobavíte. A poradit si umí i s těmi, kdo si něco podobného nechávají dělat poprvé. Poradí, pomohou a nasměrují vás tak, aby byla výsledkem výhradně vaše absolutní spokojenost. Koneckonců, tetování vás bude provázet po celý život, tak proč si ho nedopřát v té nejlepší kvalitě a opravdu personifikovaném provedení?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.