Výkup automobilů vám zaplatí i za nepojízdné vraky. K ekologické likvidaci vám stačí pouze občanský a technický průkaz

Jestliže máte na zahradě nebo před domem nepojízdný vrak, není nic jednoduššího než ho nabídnout do výkupu. Ten vám ve většině případů zaplatí nějakou tu korunu i za opravdu staré a nepojízdné automobily. Do prodeje však můžete nabídnout i katalyzátory, které jsou v tomto odvětví velmi ceněné. Co vše je potřeba k výkupu vozu a jak celý proces probíhá?

Výkup automobilů vám zaplatí i za úplné vraky

Nepojízdný nebo havarovaný vůz můžete nabídnout na výkup vraků, kde vám většinou zaplatí i za úplné vraky, které vám stojí několik let na zahradě. Samozřejmě nelze počítat s nějak vysokými částkami, ale i tak můžete přidat pár tisícovek do svého rozpočtu. Pomoci mu můžete i skrze výkup katalyzátorů, za které výkupy vyplácí nemalé peníze.

Mezi jeden z takových výkupů se řadí i firma Likvidace Vojkov, která vám dokáže nabídnout jedny z nejlepších výkupových cen na trhu, a to právě u katalyzátorů. Jako jedna z mála totiž spolupracuje přímo se zpracovatelem katalyzátorů, a proto není cena snižována o provize dalších prostředníků.

Přečtěte si také:  Známe tři pomocníky, které vám zpříjemní řízení

K výkupu je potřeba pouze občanský a technický průkaz

Pokud se rozhodnete nabídnout svůj vůz do výkupu, budete běžně potřebovat občanský průkaz a technický průkaz, na jejichž základě může firma vůz zlikvidovat. Jestliže nejste vlastníkem automobilu, bude k tomuto účelu sloužit plná moc k likvidaci vozidla.

Tu není nutné notářsky ověřovat, přičemž vám její vytvoření nezabere moc času. Zástupce firmy si váš vůz prohlédne a ihned na místě vám prozradí cenovou nabídku. Když vám bude vyhovovat, můžete podepsat smlouvu a firma vůz odtáhne a zlikviduje. Následně vám bude předáno i potvrzení o ekologické likvidaci, které budete potřebovat, jestliže se rozhodnete odhlásit registraci vozu svépomocí – zdarma ji může za vás zařídit i samotná firma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.