Likvidace skládek plných pneumatik už není otázkou budoucnosti

Pokud bychom se zamysleli nad tím, které odpady představují velkou zátěž pro životní prostředí, pak většinu z nás napadnou plasty. I když je jejich vliv na ekologii nezanedbatelný, přesto už mají širokou škálu možností opětovného využití. Palčivým tématem posledních let se však stal ještě jeden sortiment – a to ojeté pneumatiky. S neustálým rozmachem dopravy dochází nejen k znečišťování ovzduší, ale také k neustálému růstu odpadních pneumatik, které se hromadí na skládkách. Co s nimi?

Řešením je pyrolýza

S velmi efektivním řešením, které nejen zlikviduje staré pneumatiky, ale umožní i jejich opětovné využití, přišlo Uniprospe.eu. Tato společnost využívá proces pyrolýzy, při níž dochází k rozdrcení starých, nevyužitých pneumatik a zároveň vznikají výstupní látky, jako je uhlík, plyn a olej, o které je na trhu velký zájem. Uniprospe.eu tyto suroviny dále využívá v cementárnách a zároveň jsou určeny i k dalšímu prodeji.

Pyrolýza může být přínosem i pro vás

Aby těch dobrých zpráv nebylo málo, je zde ještě jedna skvělá informace, která potěší nejen všechny milovníky životního prostředí, ale i ty, kteří by rádi na tomto procesu vydělali. Patříte-li mezi ně, pak pro vás určitě bude zajímavá investice s Uniprospe.eu. Ta financuje projekt likvidace ojetých pneumatik z peněz poskytnutých na základě dluhopisů, které si můžete zakoupit. Tato investice vám umožní zhodnotit vámi vložené prostředky o 9,5 %. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 tisíc korun a splatné jsou k 31. 12. 2022, takže už za necelého půl roku získáte své investované peníze zpět.

Přečtěte si také:  Rychlá SMS půjčka bez registru

Nechte se nadchnout možností likvidace starých pneumatik a surovinami, které z nich vznikají, a využijte je i ve váš prospěch – investice s Uniprospe.eu se vám rozhodně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.