Víme, jak vybrat sportovní oblečení, které něco vydrží

Chcete si pořádně zahrát s přáteli, aniž byste se museli ohlížet na limity svého dresu a další vybavení? Ukážeme vám, co je při výběru těch správných kusů oděvu nutné zohlednit.

Zaměříme se na dva nejčastější sporty – florbal a fotbal. Ovšem udílené rady lze vztáhnout prakticky na jakýkoliv sportovní šatník.

Kalhoty na florbal vám hru usnadní

Tedy samozřejmě pokud je vyberete správně. Důležité jsou florbalové kalhoty zejména pro brankáře. Ten totiž potřebuje před rychle letícím míčkem opravdu dobrou ochranu (zejména na kolenou). Zároveň mu však větší vrstvy materiálu nesmí bránit v pohybu. A to za předpokladu, že bude materiál zároveň odolný proti protržení, odření apod.

Důležitá je i kluznost nebo třeba anatomické tvarování. Obojí se postará o plný rozsah pohybu i v nestandardních situacích, do kterých se lze při hře snadno dostat. A co dalšího ještě chtít?

  • Nastavitelný pás,
  • možnost přikoupení dodatečného polstrování,
  • vhodnou barevnost.

Poslední bod je opravdu důležitý. Křiklavé kalhoty s nadmírou uměleckých prvků totiž jen těžko sladíte s dresem a výsledný dojem na hřišti zkrátka nebude nic moc.

Přečtěte si také:  Fotokoutek je nový trend v zábavě

Jaká pravidla si pohlídat u fotbalových dresů

Ale vyměňme teď jeden druh sportu za jiný. Honba za kopačákem alias merunou se také neobejde bez nějakých těch požadavků. Skutečně kvalitní dresy fotbal si žádají zejména funkční materiály, kombinované s maximální pohodlností a pružností. Dres nesmí nikde škrtit, ovšem ani příliš volně povlávat. Dopřejte si výběr z široké škály střihů a variant a dbejte na to, aby dres dobře padl skutečně všude – od ramenou až po stehna

Hrajete-li profi, nechte si své dresy potisknout i digitální sublimací a potiskem v materiálu. U fotbalových dresů Jadberg (Jadberg.eu) dostanete u většiny modelů tuto službu zcela zdarma. K mání jsou v mnoha různých velikostech a barvách a za velmi dobrou cenu. Sázka na kvalitu se v tomto případě určitě vyplatí.

Víme, jak vybrat sportovní oblečení, které něco vydrží
Víme, jak vybrat sportovní oblečení, které něco vydrží

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *