Víme, proč byste si měli stavební techniku raději půjčit než zakoupit

Asi nikdo z nás nepochybuje o tom, že stavební stroje patří mezi velmi drahé zboží. Bylo by sice pěkné vlastnit malý bagr nebo dodávku, ovšem jen v případě, že na to máte opravdu dostatek financí. Oproti nákupu je naštěstí pronájem mnohem levnější a pohodlnější, a přitom vás nijak neomezuje v komfortu užívání.

Zaplatíte jen za pronájem

Ať už je vaším cílem pronájem lešení nebo rovnou blízká půjčovna stavební techniky, určitě děláte dobře. Nikdy totiž neplatíte za stroje ani nářadí plnou cenu. A co víc, leckde není nutná ani kauce či něco podobného. Obvykle se řídíte ceníkem podle dnů, na něž si chcete konkrétní vybavení půjčit. Vždy tedy víte, kolik zaplatíte a nečekají na vás žádná nepříjemná překvapení.

Všeobecně platí, že delší pronájmy jsou výhodnější a pro příležitostné práce tedy nejvhodnější. Určitě se vyplatí naplánovat co nejvíce potřebných úkonů do několika dní.

Nemusíte rozumět údržbě

Pracovníci půjčovny vás naučí s celým strojem zacházet – a tím také vaše starosti končí. Nemusíte se starat o to, co potřebuje váš bagr třeba při dlouhodobém stání, ani se dívat po nejvhodnějším převodovkovém oleji.

Přečtěte si také:  Jaké výhody nabízí virtuální sídlo společnosti?

Jednoduše přijedete, naložíte požadovaný stroj a odvezete si ho, abyste ho posléze stejnou cestou zase vrátili. Mnohé půjčovny vás však ušetří i tohoto kroku a samy vám techniku i materiál dopraví až na místo.

Stroje jsou prověřené

Dostanete do ruky bezchybně fungující kousek, tedy pokud si dáte jen trochu práci a zamíříte k solidní firmě. Ta si dává na servisu všech pomocníků k pronájmu řádně záležet. A vaše rekonstrukce či stavba domu tak bude probíhat doslova jako na drátkách a bez zbytečného zdržení.

Máte i větší výběr

Jen málokdy si při stavbě vystačíte jen s jedním jediným univerzálním zařízením. Naopak, mnohdy se vyplatí sáhnout i do „jiných šuplíčků.“ V půjčovně nejste nijak omezeni, dostanete přesně to, co potřebujete – a na libovolnou dobu. A kam zamířit? Doporučujeme třeba specialisty na Boels.cz. Obejdete se tu bez kauce i nadměrného papírování. A to se určitě hodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *