Karnevalové kostýmy nejen na karneval

Také zbožňujete tu atmosféru, kdy na sebe upoutáte pozornost podivuhodným kostýmem a nasadíte tak na sebe naprosto jinou identitu? Beze studu, ostychu a všech předsudků se oddáte naprosto své roli, která vás bude provázet celým zábavným večerem třeba ve vašem městě?

V tom případě je zásadně třeba vybírat ty pravé karnevalové kostýmy, díky kterým budete na vaší párty naprosto vyčnívat z davu. A pokud se domníváte, že kupovat si nový kostým je zbytečně nákladné, jste na omylu.

Takovýto kostým totiž můžete využít nejen pro jeden jediný večer v roce, nýbrž díky stoupající oblibě tematických večerů u nás, ho využijete i na další akce, kde ho budete moci například různě kombinovat či přetvářet. Vaší fantazii se meze rozhodně nekladou.

Oblíbenost akcí v kostýmech stoupá

Ano, Česká republika není Rio de Janeiro, ale i tak jsou zde tematické večery v kostýmech velmi populární. Na některých můžete za to, že dorazíte v kostýmu dostat třeba welcome drink či mít celý večer veškeré pití za polovinu ceny.

Pokud si navíc vyberete správný kostým na karnevalmůžete si být jisti, že od vás okolí neodtrhne oči. Některé typy kostýmů jsou totiž tak realistické, že je wow efekt rozhodně zaručen.

Hlavní roli na těchto akcích nehrají pravidla, nýbrž smysl pro humor a zábava. Nebojte se tak vsadit na velmi pěkné kostýmy, které jsou mnohdy vyrobeny z velmi kvalitních materiálů a příjemně se nosí.

Večírky v různých stylech

Velmi populární jsou především tematické večírky v různých stylech, například ty s tématikou 50. let či ty pohádkové, hrůzostrašné či westernové. Vyplatí se rozhodně vždy sledovat aktuální dění ve vašem městě a na základě toho začít shánět partu přátel, která do kostýmového večírku půjde s vámi.

Přečtěte si také:  Magnet fishing: Kam vyrazit na lov pokladů se silným magnetem?

Karnevalové kostýmy pro dospělé jsou totiž velmi pestré a vybrat si tak můžete třeba kostým slavného herce, hororové postavy, princezny či například Kleopatry.

Vánoce ani masopust se bez kostýmu neobejdou

Vánoce ani mnohými oblíbený masopust, který si stále drží svou tradici, si nelze příliš dobře představit bez perfektně padnoucího kostýmu, který atmosféru ještě více umocní. Kostým na masopust navíc můžete klidně i zkombinovat s nějakým kostýmem, který jste měli na sobě třeba na nějakém večírku či akci v minulosti.

Buďte kreativní a nebojte se experimentovat. Stejně tak můžete kombinovat kostým na maškarní s jiným kostýmem, který máte ve skříni. Bílé šaty, které jste měla na sobě například jako bohyně Afrodita, můžete s pár doplňky vyšperkovat na šaty Kleopatry či nějaké otrokyně.

A pokud se nebojíte ze sebe udělat legraci za každé situace, zkuste si na Vánoce místo obleku Santa Clause či jeho pomocnice obléct kostým soba. Uvidíte, jak pobavíte nejen sebe, ale i své známé, kolegy v práci či rodinu.

Kostýmy pro páry

Takzvané párové kostýmy také nejsou na škodu, zejména tehdy, sdílíte-li s partnerem stejný smysl pro humor. Můžete tak uspořádat třeba párovou párty u vás doma anebo si v soukromí okořenit takovými kostýmy třeba i svůj milostný život.

Záleží pouze na vás, jakým způsobem si budete chtít zpříjemnit život. Se správným kostýmem vám pomůžeme na www.r-kontakt.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *