Technika, bez níž se ve skladu zkrátka neobejdete

Když se řekne skladník, obvykle si vybavíme spoustu úmorné dřiny a odříkání. Ovšem naštěstí to už dávno není pravda, dnes totiž pomáhá velké většině fyzické námahy předcházet ta správná technika.

Manipulační technika, v jejímž čele stojí šikovné a snadno ovladatelné paletové vozíky, chrání pracovníky skladů před nutností přenášení velkého množství těžkých věcí. Odvezou vše tam, kam je potřeba a nádavkem ještě pilují zručnost a rozbíjejí nesnesitelnou rutinní nudu. Tihle pomocníci všechnu těžkou práci odvedou za nás. A my? Na nás zbylo už jen jejich ovládání.

Jaké paletové vozíky je možné pořídit?

Možností je celá řada. Můžete chtít ty obyčejně hydraulické, ale také poloelektrické a elektrické. A to samozřejmě v různých rozměrech i nosnostech. Vždy však chtějte pouze takové, které se snadno ovládají, dodržují vysoké standardy kvality a obejdou se téměř bez údržby.

Vhodná technika se najde i pro vysoké police

Čím větší sklad, tím více techniky je pro jeho obsloužení potřeba – to je starý známý fakt. A jsou-li navíc ve hře i vysoko umístěné police, pak nesmíme zapomenout pořídit navíc i elektrické vysokozdvižné vozíky. Jde o inovativnější provedení, jež opět značně usnadňuje celkovou manipulaci.

Přečtěte si také:  I kalendář může mít duši

Jsou vhodné zejména pro velké sklady s vysokým obratem zboží. Ze strany obsluhy nevyžadují žádnou fyzickou sílu, vše je řešeno jen za pomoci jednoduchých tlačítek a páček. V mnohém dokonce nahradily i dříve oblíbené kladkostroje, i když i ty mají v moderních skladech své nezastupitelné místo.

Kde si kvalitní manipulační techniku pořídit?

Určitě specialistů – například v e-shopu Tor-industries.cz. Elektrické vozíky si oblíbíte díky jejich lehkosti a jednoduchému ovládání, ty paletové vám zase učarují svou bezúdržbovostí a kompaktním provedením. Můžete se spolehnout na to, že při výrobě je vždy dbáno na dodržení všech kvalitativních požadavků. Manipulační technika od Tor-industries tak zaručeně něco vydrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *