Víme, kde nakoupit použitou dodávku či jiný vůz se zárukou

Nákup již použitých užitkových vozů je pro mnoho podnikatelů i firem takřka jedinou dostupnou možností k pořízení jejich vlastního vozového parku. Náš trh bohužel překypuje vraky, jež se sice na první pohled tváří dobře, ovšem začnou se vám sypat po rukama ještě dříve, než vůbec dojedete do firmy.

To však neznamená, že se nákupu z druhé ruky musíte vzdát úplně. Vždyť prodej užitkových vozů je možné získat i se zárukou, ovšem nikoli v běžných bazarech. Ty si podobné výhody nechávají spíše pro sebe. A kam tedy zamířit?

Řiďte se cenou, ale i dalšími faktory

Pokud poptáváte užitkový vůz, lze částku 100 000 Kč označit za minimum, které vám může zaručit víceméně spolehlivý vůz po několik dalších let. Mnohem lepší je však nákup vozů se stářím mezi dvěma až třemi lety, u nichž často dobíhají ještě tzv. tovární záruky. Nečekaná technická závada vás tak o desetitisíce rozhodně nepřipraví.

A kde takové zboží sehnat? Čas od času se najde v rukách soukromých majitelů, ale chybu neuděláte ani ve chvíli, kdy zamíříte k prodejcům, kteří se na takováto vozidla přímo specializují. Nabízejí zboží nejenom z ČR, ale i ze západní Evropy. Nechybí jim ani firemní kodex prodeje a chlubit se mohou i mnoha recenzemi spokojených zákazníků.

Přečtěte si také:  Kvalitní automobilové těsnění na míru nemusí být drahé

A po čem ještě pátrat? Určitě po nestočeném tachometru, jdoucím ruku v ruce s nízkým nájezdem. Chtějte ovšem vždy 100 % doložitelnou historii svého vozu včetně servisních prohlídek. Ty by měl každý prodejce na požádání předložit. Jestliže se vykrucuje, zamiřte raději jinam.

Ať už poptáváte cokoli…

… u Vans Centre to určitě najdete. K mání je například kategorie prodej minibus, ale také furgony, vany, dodávky, minibusy, pickupy, přívěsy a další užitkové vozy. Vyberte si osobně nebo přímo na stránkách Vancentre.com, případně si nechte doporučit vhodný model na míru podle svých přání a potřeb. Vyškolení odborníci vám rádi ve všem vyjdou vstříc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *