Sháníte ložiska? Víme, kde mají širokou nabídku

Jestliže se váš obor podnikání bez tohoto specifického vybavení neobejde, určitě byste měli zaměřit svou pozornost na výběr těch nejkvalitnějších. Není žádoucí svěřit vše jen jedné, zpravidla lokálně působící firmě.

Dnes je náš trh velmi bohatě zásoben, a proto můžete nakupovat vždy tam, kde se právě na váš konkrétní typ ložiska specializují a umí „vychytat“ všechny jeho mouchy opravdu do detailu. A ten správný velkoobchod s ložisky vám přesně takový široký sortiment dokáže nabídnout. A to navíc doplněný o odborné poradenství a kvalitní servis.

Vybírat lze z mnoha známých značek

V ČR mezi takové giganty patři i ASW Valivá ložiska spol. s r.o. Nabízí širokou spolupráci s mnoha známými světovými specialisty na ložiska. Jde o taková jména jako:

  • HFB Wälzlager-Gehäusetechnik GmbH,
  • Regal Beloit,
  • Sealmaster,
  • IKO,
  • Rollix,
  • McGill,
  • Rollway Bearing,
  • MTK apod.

Jedná se samozřejmě o autorizovaného prodejce. A vybrat si tu můžete i průmyslová ložiska, určená i do extrémních podmínek (v čele s vysokými teplotami). V nabídce najdete rovněž výkresová ložiska, ložisková tělesa nebo oblíbené lineární vedení IKO.

Přečtěte si také:  Inspekce nemovitosti - Ing. Martin Škoda

Náš tip: Po domluvě lze zajistit i dodávku ložiska, které se v běžném sortimentu nenachází. A to samozřejmě se všemi potřebnými zárukami.

27 let na našem trhu

Společnost ASW Valivá ložiska spol. s r.o. sídlí v Hodoníně, a to už 27 let. Přesně takhle dlouho už působí na českém trhu. Nezáleží na tom, v jakém průmyslovém oboru se pohybujete. Z pestré nabídky si zcela jistě vyberete.

A určitě vás kromě pestrého výběru a přehledně roztříděných kategorií potěší i přívětivé ceny, rychlá doba dodání a prozákaznicky orientovaný servis. Nejste si výběrem jistí? Vsaďte na odbornou pomoc od specialistů, kteří svému sortimentu opravdu rozumí.

Vybírejte na stránkách ASW-loziska.cz a zařaďte se mezi množství spokojených odběratelů ještě dnes. Nákup ložisek ještě nikdy nebyl jednodušší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *