Poptáváte revize a opravy v rámci stavební techniky? Víme, kam se obrátit

Čím spolehlivější pomocníky na stavbě máte, tím rychleji, přesněji a efektivněji můžete pracovat. Čas od času se ovšem stane, že se vám nějaký technologicky vyspělý společníky nečekaně rozbije. A právě tedy se vyplatí mít v záloze kontakt na odborníky.

Přerušení stavebních prací z těchto důvodů rozhodě není nic příjemného. Utíká vám čas, a spolu s ním samozřejmě i peníze. Poznamenejte si proto kontakt na odborníky z Uplifter. Cizí jim nejsou opravy strojů ani revize jeřábu.

Zařaďte se mezi spokojené zákazníky

Na našem trhu působí tito specialisté již více než 18 let. Za tu dobu si získali již velké množství spokojených klientů. Ovšem nejde jen o obyčejné „servisáky.“ Kvalitní techniku také nabízejí. Manipulační technika od Uplifteru totiž bez nadsázky představuje po všech stránkách nejširší sortiment v rámci Evropy.

A tyto specialisty můžete znát i jako renomovanou špičku v v oblasti minijeřábů, přičemž vám nabídnou rovněž výhradní dovoz vyhlášených kvalitních japonských minijeřábů MAEDA. U nich vás zaujme především poměr kvality a ceny. Vždyť dosahovaná kvalita výrobků a sofistikovaná koncepce těchto strojů je přesně tím, co je bez nejmenších pochybností staví na přední místo na trhu.

Přečtěte si také:  Dobře řešené potrubí se neobejde bez přírub – naučte se vybrat ty kvalitní

Opravy se týkají všech značek

Ale nemusíte mít právě jeřáb MAEDA, abyste mohli využít jejich služeb. Vždyť možnost opravy stavebních strojů se týká jakýchkoliv značek. A co víc, během nezbytně nutné doby pro servis vám bude zapůjčen i náhradní stroj, takže nikdy nepřijdete o cenný čas ani o vyplacené prémie.

A objednat si můžete také vstupní  a pravidelné revize společně s kontrolami, zajištění náhradních dílů i pro všechny stroje z jejich nabídky (a leckdy i pro jiné značky), zaškolení v obsluze nově pořízených strojů nebo odborné poradenství a konzultace třeba při výběru vašich nových pomocníků. Více informací se dozvíte na stránkách Uplifter.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *