Vyznáte se v terminologii bazénů? Ukážeme vám rozdíl mezi těmi skimmerovými a přelivovými

Dnes je modré oko součástí snad každé lepší zahrady. Milujeme osvěžení, které si díky němu můžeme dopřát a to tím spíš, že se nám výrobci snaží stále více usnadnit každoroční péči a starost o něj.

Bazén ALBIXON na zahradě tak rozhodně není přítěží – naopak. Že ho ještě nemáte? Pak vám rádi poradíme s výběrem toho správného modelu.

Chcete komfort? Na klasický nadzemní kruh zapomeňte

Rádi byste svou zahradu proměnili ve skutečný wellness koutek po vzoru oblíbených letních destinací? Může vám k tomu pomoci právě bazén. Musí však být opravdu kvalitní. Začneme od základního typu, který představují skimmerové bazény.

Dokonale souzní s terénem a umožňují ničím nerušený přístup do vody. Skimmerové bazény ALBISTONE® se navíc mohou pochlubit i dlouhou životností a stálobarevností. Tvoří je totiž homogenní kopolymery, díky nimž si můžete tyto pomocníky pro relax dopřát v pestré paletě provedení. A není problém ani tvarování bazénu přímo na míru.

Přečtěte si také:  5 tipů na dárky, se kterými určitě zazáříte

Co je to vlastně ten přeliv?

To přelivové bazény představují ještě o něco vyšší stupeň komfortu. Vznikly vlastně z těch skimmerových, pyšní se však unikátní zaoblenou přelivovou hranou. Napnutá hladina sahá až k jejím okrajům a přebytečná voda je okamžitě odváděna do skrytého přelivového žlebu. Ten je umístěn po celém obvodu a zajišťuje nejenom perfektní cirkulaci, ale také filtraci vody. Váš bazén se tak obejde zcela bez vyrovnávací nádrže.

Originální bazény, jenž se nenechají omezit terénními podmínkami

Má vaše zahrada tak netradiční tvar, že jste se s přítomností jakéhokoliv bazénu již předem rozloučili? Nebo naopak toužíte po originálním tvaru a modelaci, který kromě vás opravdu nikdo jiný nemá? V obou případech vám vyjdou vstříc bazény vypláštěné těžkou fólií. Obstojí i před těmi nejnáročnějšími požadavky i vkusem. Vyberte si ten svůj u specialistů na stránkách Albixon.cz.

Pool Swimming Pool Water Reflection  - planet_fox / Pixabay
Vyznáte se v terminologii bazénů? Ukážeme vám rozdíl mezi těmi skimmerovými a přelivovými

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *