Spolehlivá lehátka do nemocnic i rehabilitačních center

Potřebujete kvalitní modely, určené odborníkům? Měly by disponovat zejména dlouhou životností, odolností a v neposlední řadě i jednoduchou údržbou. A to zdaleka není všechno.

Jedinečná ergonomie, kterou masážní či vyšetřovací lehátka nabízejí, umožňuje lékařům i terapeutům lepší přístup k pacientovi. Což přispívá k lepšímu fyzickému, ale i psychickému pohodlí u obou zúčastněných aktérů.

Chtějte co nejjednodušší ovládání

A vůbec nezáleží na tom, zda jsou vaše nemocniční nebo masážní lehátka určena malým či velkým pacientům. V žádném případě není nutné se k lehátku shýbat a pracně nastavovat jeho výšku. Stačí si pořídit modely s jednoduchými pedály. Nožní ovladač nastaví lehátko do vhodné polohy během několika okamžiků.

Další vítanou možností jsou rovněž polohovatelné sekce lehátka. Hodí se například jako prevence otoků a mdlob (např. u těhotných žen) nebo pro hůře se pohybující pacienty, jež by se jinak do vámi požadované pozice dostali jen velmi obtížně.

Na pohled i na dotek

A na co dalšího se zaměřit? Určitě na to, jak vaše kosmetická lehátka a jim příbuzní vypadají. Na omak chtějte spíše teplý než studený povrch. Musí být ovšem spjat s velmi jednoduchou údržbou. Kvalitní potahové textilie umožní odstranění i té nejhorší špíny (mastné gely a oleje) doslova jedním tahem. Stačí si vzít k ruce jen měkký hadřík a dezinfekční roztok.

Přečtěte si také:  Jak sbalit holku, když si jenom píšete

Kde si své nové pomocníky pořídit?

Jestliže si nevíte s výběrem nového lehátka rady, protože musíte při jeho výběru zohlednit celou řadu mnohdy jen obtížně slučitelných kritérií, pak si nechte poradit od odborníků. A to nejlépe těch českých. E-shop Resi.cz vám nabídne pestrou paletu modelů lehátek, od univerzálních až po specializované kousky. Na své si tedy přijde jak masér, tak třeba i kosmetička zabývající se lymfodrenáží. Můžete se spolehnout na jejich odolnou konstrukci a snadné ovládání. Jejich nákup se vám tak určitě vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *