5 rad a tipů na uspořádání dokonalého maturitního plesu

Maturitní ples je jedním z nejočekávanějších událostí v životě středoškoláka. Jeho příprava však není jednoduchá, a to především v případě, že s organizováním velkých společenských akcí nemáte žádné zkušenosti. V článku jsme si tedy pro vás připravili hned pět rad a tipů, které vám s plánováním alespoň trochu pomohou.

1.      Zvolte si vhodné prostory

Je důležité zvolit místo, které bude v první řadě odpovídat počtu hostů. Prostory by však měly vyhovovat i plánovanému programu či dekoraci, kterou jste navrhli. Důležité je místo také včas zamluvit.

2.      Stužky vybírejte s předstihem

Důležitou součástí nejen maturitního plesu, ale vlastně zakončení celého studia na střední škole, jsou stužky pro maturanty. Ty je třeba vybírat s dostatečným předstihem, jelikož budou studentům zpravidla předávány ještě před maturitním plesem.

3.      Dejte si záležet na programu

Připravte si podrobný program celého večera s jednotlivými představeními, proslovy nebo soutěžemi. Nechte si poradit od zkušenějších a připravte program, který bude bavit všechny hosty, a to jak ty starší, tak i mladší.

Přečtěte si také:  Leží před vámi ten nejkrásnější den vašeho života? Svatební účes bude jeho korunou

4.      Nezapomeňte na šerpy

Neodmyslitelnou součástí každého plesu jsou nepochybně šerpy. Ty byste měli podobně jako stužky vybírat s předstihem a dohodnout se na tom, jaký bude jejich výsledný vzhled. Pokud si nevíte rady, určitě bude lepší vsadit na jednodušší font a světlou barvu.

5.      Najměte si na pomoc profesionály

Při organizování maturitního plesu se neobejdete bez pomoci opravdových profesionálů, a to nejen z hlediska plánování celé události, ale i například občerstvení či hudby. Pokud si chcete ušetřit trochu času a stresu, můžete si rovnou najmout firmu, která se o vše postará za vás. Jednou z takových je i firma MyProm, která dokáže zorganizovat ples od A do Z nebo vám při nejmenším pomůže s výrobou šerp a stužek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *