5 rad a tipů na uspořádání dokonalého maturitního plesu

Maturitní ples je jedním z nejočekávanějších událostí v životě středoškoláka. Jeho příprava však není jednoduchá, a to především v případě, že s organizováním velkých společenských akcí nemáte žádné zkušenosti. V článku jsme si tedy pro vás připravili hned pět rad a tipů, které vám s plánováním alespoň trochu pomohou.

1.      Zvolte si vhodné prostory

Je důležité zvolit místo, které bude v první řadě odpovídat počtu hostů. Prostory by však měly vyhovovat i plánovanému programu či dekoraci, kterou jste navrhli. Důležité je místo také včas zamluvit.

2.      Stužky vybírejte s předstihem

Důležitou součástí nejen maturitního plesu, ale vlastně zakončení celého studia na střední škole, jsou stužky pro maturanty. Ty je třeba vybírat s dostatečným předstihem, jelikož budou studentům zpravidla předávány ještě před maturitním plesem.

3.      Dejte si záležet na programu

Připravte si podrobný program celého večera s jednotlivými představeními, proslovy nebo soutěžemi. Nechte si poradit od zkušenějších a připravte program, který bude bavit všechny hosty, a to jak ty starší, tak i mladší.

Přečtěte si také:  Sociálka a sociální dávky 2011

4.      Nezapomeňte na šerpy

Neodmyslitelnou součástí každého plesu jsou nepochybně šerpy. Ty byste měli podobně jako stužky vybírat s předstihem a dohodnout se na tom, jaký bude jejich výsledný vzhled. Pokud si nevíte rady, určitě bude lepší vsadit na jednodušší font a světlou barvu.

5.      Najměte si na pomoc profesionály

Při organizování maturitního plesu se neobejdete bez pomoci opravdových profesionálů, a to nejen z hlediska plánování celé události, ale i například občerstvení či hudby. Pokud si chcete ušetřit trochu času a stresu, můžete si rovnou najmout firmu, která se o vše postará za vás. Jednou z takových je i firma MyProm, která dokáže zorganizovat ples od A do Z nebo vám při nejmenším pomůže s výrobou šerp a stužek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *