Když ocelové potrubí, tak jedině to kvalitní

Je vaší doménou montáž potrubí? Rádi byste svou důvěru vložili v produkty, jež díky své kvalitě posunou vaši práci co do trvanlivosti někam opravdu daleko? Pak máme pro vás dobrý tip.

Stačí kontaktovat společnost GENERAL TRADING GATE. Právě ta se na dodávky tohoto segmentu do stavebnictví, plynárenství a elektrotechniky specializuje. Její služby využívá už celá řada českých i zahraničních partnerů.

Bohatý výběr pro každého

Pokud navštívíte on-line produktové katalogy, zjistíte, že nabízejí mnohem víc, než jen obyčejné ocelové trubky. Pokud hledáte něco speciálního, určitě nahlédněte do oddělení bezešvého, svařovaného nebo izolovaného potrubí, jež dokáže při montáži ušetřit velké množství času.

Poptáváte spíše specifické díly? K mání jsou příruby, dna, trubkové ohyby, oblouky či trubkové přechody. Každý produkt se může navíc pochlubit i velmi přesnými technickými detaily a dalším popisem, který vám maximálně usnadní jakýkoli výběr.

Přečtěte si také:  Podhledy zaručují krásný strop

Nejenom pestrý sortiment, ale i praktické služby

Už máte svůj vysněný T kus či přírubu? Možná byste však ve svých systémech využili i něco docela jiného. Zvažte kupříkladu:

  • drážkování konců trubek u systému Vitaulic,
  • dělení profilů a trubek do DN 300,
  • nátěry a zinkování potrubí,
  • komplexní logistiku a dopravu celé materiálové dodávky.

Jakákoliv úprava je provedena rychle, včetně dodávky k vám. Zpracovává ji totiž vlastní závod GENERAL TRADING GATE v Ostravě, případně je delegována do výroby mateřské společnosti v Bratislavě.

K dispozici je vám rovněž široký sortiment souvisejících služeb, jež těmto specialistům na ocelové trubky umožňuje přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a v maximální míře vyhovět všem specifickým požadavkům. Nebojte se dopodrobna vyptat na vše, co vás zajímá, a to nejlépe prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách Gtg-potrubi.cz.

Landscape Pipe Pipe Chair - SichiRi / Pixabay
Když ocelové potrubí, tak jedině to kvalitní