Víte, jak se vyznat v kalibrech? Budete překvapeni, jak pestrá je jejich nabídka

Také potřebujete ve svém provozu často porovnat  finálních velikost vámi zhotovovaných součástek či dokonce finálních výrobků? Pak se zcela jistě neobejdete bez šikovných pomocníků v podobě kalibrů. Ruční přeměřování totiž bývá pomalé a mnohdy i trestuhodně nepřesné.

Pokud jste ovšem kouzlo kalibrů ještě neobjevili, pomůžeme vám vybrat si ty správné. Jistou představu si můžete udělat za pomoci produktů na odkazu https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/. Zaskočila vás široká paleta provedení a velikostí? Poradíme vám, jak se ve všem vyznat.

Kalibry mají vždy dvě strany

A právě díky nim je kontrola jakosti otázkou několika vteřin. A nezáleží na tom, zda vsadíte na modely závitové, třmenové či třeba válečkové. Jedna strana je vždy ta správná (výrobek lze zasunout nebo nasunout bez obtíží) a druhá zmetková. Kalibr je vždy vytvářen přesně na míru konkrétnímu požadavku a nemůže se tedy stát, že by měřil nepřesně. Vše je hotovo ještě dřív, než běžný kontrolor kvality vůbec vytáhne z kapsy metr nebo pravítko.

Přečtěte si také:  Síťovky zažívají renesanci – vydejte se s nimi na nákup i vy!

Vsaďte na zkušenosti českých specialistů

A kde tento sortiment poptat? Naším tipem jsou specialisté na kalibry z firmy Michovský tools. Na jejich stránkách najdete široký sortiment nejenom kontrolních kalibrů, ale také přesných měrek. Vybrat si lze z modelů pro všechny typy závitů. K mání jsou:

  • trny pro vnitřní závity
  • i kroužky pro vnější závity.

Těšit se můžete na ucelený sortiment kalibrů, který je vždy skladem. Díky tomu vám Michovský tools může garantovat nejen výhodnou cenu, ale zejména rychlé dodání. A to je v průmyslovém provozu mnohdy to nejdůležitější. A vybírat lze z kompletního sortimentu kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších. Více se dozvíte na stránkách Kalibry.cz nebo přímo na odkazu https://www.kalibry.cz/kalibry/zavitove-kalibry-a-krouzky-m/.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *