Letos do zahraničí nejezděte – české moře si s šikovným ubytováním užijete se vším všudy

Hledáte perfektní místo pro letní dovolenou? Pak se vydejte do kraje romantiků, jemuž dominuje krásná zřícenina a pohledy na hladinu vody, rozlévající se zdánlivě donekonečna do všech stran.

Ubytování u Máchova jezera v České republice nabízí nově zrekonstruované bungalovy v krásném prostředí Starých Splavů, pouhých 700 metrů od jezera. Bungalovy jsou vybaveny zcela novým nábytkem, kuchyňskou linkou, sprchou a WC. Kuchyňský koutek je pak plně zařízen vším, co potřebujete, včetně mikrovlnné trouby, varné konvice a nádobí. Na své si tedy přijdou i jinak poměrně náročné rodiny s malými dětmi.

Proč „dovolenkovat“ právě zde“

Díky svému umístění a plnému vybavení bungalovů se jedná o skvělé místo pro vaši dovolenou nebo prodloužený víkend. Máchovo jezero nabízí bohaté rekreační vyžití, včetně koupání, windsurfingu, vodního lyžování, rybaření a mnoho dalšího a z ubytování Staré Splavy budete mít zaručeně všude blízko.

A jak je to se stravou? I tady si budete moci vybrat podle svého gusta: Pokud si přejete vařit sami, máte k dispozici všechno potřebné vybavení v kuchyni. V případě, že byste si raději na dovolené odpočinuli se vším všudy, nabízí Máchovo jezero ubytování Bungalov Elite plnou penzi nebo polopenzi pro větší skupinu. K mání jsou tradiční česká jídla, ale i mezinárodní kuchyně – to vše pod taktovkou zkušených kuchařů.

Přečtěte si také:  Chorvatsko: 5 destinací, kde se vyplatí strávit letní dovolenou

Dovolená, na kterou nezapomenete

Pokud hledáte příjemné a klidné ubytování v krásném prostředí, bungalovy u Máchova jezera pro vás budou opravdu skvělou volbou. Využijte možnosti krásných procházek v okolí, relaxujte na pláži nebo si užijte aktivní dovolenou na vodě. Tady si zkrátka a dobře užijete svůj pobyt na jedničku  a odpočinete si od každodenního shonu. Rezervujte si svůj termín už teď na stránkách http://bungalov-elite.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *