Domácnost tvoří i drobné vybavení: 7 věcí, na které byste se měli během jejího zařizování zaměřit

Domácnost tvoří mnoho prvků, díky nimž pro vás budou obytné prostory mnohem praktičtější a útulnější. Při jejím zařizování tedy není důležitý pouze nábytek a velké spotřebiče, ale také drobné vybavení. Právě proto jsme pro vás sepsali seznam 7 věcí, jež by ve vaší domácnosti zaručeně neměly chybět.

Hlásič CO2

CO2 je neviditelný a bez zápachu, což znamená, že ho nelze snadno detekovat. Proto je důležité mít v domácnosti detektor CO2, který vás v případě jeho výskytu včas upozorní a umožní vám včas reagovat.

Zásuvky s USB

V dnešní době se stále více zařízení nabíjí pomocí USB. Právě proto je dobré domácnost vybavit USB zásuvkami, u nichž se obejdete bez zbytečných adaptérů.

LED žárovky

LED žárovky jsou energeticky úsporné a nabízí dlouhou životnost. Pokud se rozhodnete pro nákup LED žárovek, vyhnete se jejich časté výměně, čímž opět ušetříte. Většina současných svítilen využívá především LED žárovky – E14.

Multi-dock pro nabíjení

Pokud v domácnosti máte více zařízení, jež potřebují nabíjet současně, bude se vám hodit multi-dock. Ten vám umožní nabíjet více zařízení současně a uspoří vám čas.

Přečtěte si také:  Jak vybrat fotopast

Kvalitní zásuvky a přepěťové ochrany

Při zařizování domácnosti byste měli myslet i na kvalitní zásuvky a přepěťové ochrany. Veškerou elektroniku a spotřebiče tak ochráníte před přepětím, jež je dokáže i nenávratně poškodit.

Kabely a prodlužovače

Kabely a prodlužovače jsou často podceňovaným prvkem domácnosti. Při jejich výběru byste měli dbát na kvalitu materiálů a jejich správnou délku. Opět se tak vyhnete nechtěnému poškození elektroniky, za které můžete běžně utratit i desetitisíce korun měsíčně.

Pokud hledáte kvalitní produkty, s nimiž vybavíte vaši domácnost, můžete navštívit internetový obchod Emos.cz. Ten nabízí široký sortiment elektroinstalačních prvků a dalších výrobků pro domácnost. Pořídíte tu tak například hlásiče CO2, LED žárovky, kvalitní kabely nebo dokonce prvky pro zabezpečení domácnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *