Kvalitní automobilové těsnění na míru nemusí být drahé

Snad každý majitel automobilu ví, jakou paseku dokáže ve funkčnosti nadělat špatné těsnění. Právě proto se o něj dobře staráme – pro čistění používáme výhradně přípravky na pryž a plasty, čímž zároveň jejich povrch olejujeme a udržujeme vnitřní strukturu těsnění v perfektní kondici.

Dříve nebo později však tato péče přestane stačit. Dveře se začnou špatně otevírat, okénko protékat apod. Zvláště u starších modelů automobilů jsme pak odkázáni (kvůli nedostupnosti náhradních dílů) na gumové těsnění upravené ručně někde v garáži. U novějších typů vozů nás pak může odradit cena za autorizovaný servis.

Rychlá výroba na zakázku, která navíc nezatíží váš rozpočet

Nemožné? Určitě ne. Stačí jen zamířit ke specialistům, kteří mají v tomto oboru mnohaletou praxi. Výrobní linkou firmy Kalina Tábor s.r.o. prošlo už během mnoha let její působnosti velké množství nejrůznějších druhů zakázek. A je tedy velmi pravděpodobné, že se i vaše automobilové těsnění bude nacházet v jejím archivu předloh.

Stačí ho tedy jen vyrobit (rychlost a přívětivá cena zaručena). Pokud však poptáváte ne zcela běžný druh tohoto sortimentu, lze požadovaný typ těsnění vyrobit i podle dodaného vzorku, technického nákresu či otisku. Stačí se poradit s odborníky a zvolit nejvhodnější řešení.

K mání jsou díly pro všechny značky automobilů – a to nákladních i osobních. Nezáleží na tom, jestli máte doma traktor, veterány, starou liazku apod. Ať už potřebujete těsnění válců, převodovek, krytů, rozvodů, autoagregátů nebo třeba hydraulických systémů, v Kalina Tábor s.r.o. vám rádi vyjdou vstříc.

Více služeb  na jednom místě

Ale nemusíte poptávat jen těsnění. Jsou vaše cíle větší? Pak vám možná budou vyhovovat na zakázku vyrobené průmyslové dílce. Na Kalinatabor.cz vám nabídnou opravdu komplexní služby díky kombinaci poctivé ruční práce a kvalitně vybavené nástrojárny. Problémem tedy není ani výroba atypických dílců či vývoj zcela nových.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *