Jak vypadá domovní ČOV od ZAKRY?

Přemýšlíte nad tím, jak vyřešit svod odpadu? Nezáleží na tom, jestli se váš projekt týká rodinného domu nebo třeba rekreačního objektu. Projekční kancelář Zakra vám se vším pomůže od prvního tahu tužkou až po konečnou funkční realizaci.

Její portfolio je bohaté a zahrnuje třeba i retenční nádrže nebo studny, na čistírny odpadních vod se však doopravdy specializuje. Projektovou dokumentaci pořídíte rychle a levně, což je nezbytným prvním krokem k pořízení ČOV.

Bez projektové dokumentace to nejde

Rozhodně totiž nestačí zajít do obchodu a odnést si první zařízení, které se vám zalíbí. V úvahu je třeba vzít celou řadu faktorů – od spádu pozemku až po předpokládané objemové využití ČOV. Nejprve si tedy musíte nechat navrhnout projekt, na nějž je vázané povolení k realizaci od místně příslušného vodoprávního úřadu.

Vlastními silami ho nezvládnete, musí za ním stát autorizovaná projekční kancelář. A tou se může stát třeba Zakra s.r.o.. A jaké výhody při spolupráci právě s ní získáte?

Přečtěte si také:  Když ocelové potrubí, tak jedině to kvalitní

Výhody zdarma, za které jinde musíte platit

První konzultace je zcela nezávazná a vůbec nic vás nestojí. Zjistíte, jaká řešení jsou možná a odborní pracovníci vám pomohou i s výběrem toho správného modelu ČOV. Zaplatíte za komplexní projektovou dokumentaci domovní čistírny ČOV a počkáte, dokud vše úřad nevyřídí.

Může se stát, že projekt nebude zcela odpovídat představám příslušných autorit. Všechny připomínky však Zakra zapracuje zdarma, takže nic navíc opravdu nezaplatíte. A pomůže vám i s vyřízením povolení ke stavbě a nakonec i s povolením k provozování domovní ČOV (ano, to opravdu také potřebujete).

Samozřejmostí je také dodržování termínů, přívětivé ceny, předem stanovené náklady (nezaskočí vás tedy žádné platby navíc) a rychlá komunikace on-line, přes telefon i osobně. Zjistě více na Zakra.cz a sjednejte si třeba i svou první schůzku. Jak jsme už řekli, vůbec nic za ni nezaplatíte.