Mezi nástroji, které vám ve výrobě nesmí chybět, rozhodně patří i kalibr. Co všechno umí?

Pokud pracujete ve výrobě, pak jistě víte, že je zde vždy nutné měřit přesně, jinak nebude výstupní kvalita vaší produkce dostatečná. A to může odradit mnoho zákazníků. A jak tomu předejít? Zapomeňte na šupleru nebo měření od oka a vsaďte na ty správné kalibry a další měřicí nástroje.

Tradiční kalibr patří mezi velmi oblíbené nástroje určené pro kontrolu kvality a přesných rozměrů.

Vybere si opravdu každý

Na trhu je navíc  k dostání hned několik typů. Zvolit můžete jak  trny pro vnitřní závity, tak i jednoduše použitelné kroužky pro vnější závity. Použití  „dobré“ a „zmetkové“ strany vám navíc zaručí, že vaši výrobu neopustí nic, co nebude perfektně odpovídat původním plánům a předloze jako takové. Kontrola jednoho výrobku vám navíc zabere jen pár vteřin.

Šikovné výrobky od specialistů

Hledáte skutečnou špičku v oboru? Pak zamiřte na stránky českých specialistů Nastroje.cz. Vše, co je zde k dostání, je vyrobeno pouze z nejkvalitnějších materiálů. Všechny nástroje, které jsou zde  k mání, jsou pak samozřejmě vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy a průběžně inovovány. Odpovídají proto jak moderním trendům, tak i požadavkům zákazníků.

Od svého vzniku společnost Michovský – TOOLS s.r.o., jíž stránky patří, neustále rozšiřuje nabídku a skladový sortiment. Jejich cílem je pokrývat požadavky zákazníků v co nejširším rozsahu a nejkratší době. Na stránkách si proto můžete vybrat z opravdu pestré škály produktů pro soustružení, frézování, závitování či vrtání. Potřebujete si vybrat svého nového pomocníka rychle? Žádný problém. Pro větší přehlednost je totiž sortiment na stránkách Nastroje.cz přehledně rozdělen do několika kategorií s možností rozbalení dalších podkategorií. Vyberte si přesně to, co potřebujete, například z kompletního sortiment kalibrů (NPTF, UNS, BSW, RC, UNJ, UNJEF, UN, Rp a dalších).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *