Letní dovolená v Bulharsku

Hledáte místo pro svou letní dovolenou u moře? V posledních letech získává na oblibě dovolená v Bulharsku, vzhledem k poměrně nízké ceně zájezdů do Bulharska, pestré nabídce letovisek, příjemnému prostředí a kvalitnímu turistickému zázemí. Dovolená v Bulharsku je vhodná pro mladé turisty, ale s oblibou ji využívají také rodiny s dětmi. A právě pro rodiny s dětmi jsou zde k dispozici hotely disponující jak dětskými hřišti a dětskými bazény, ale také animačními programy, které vaše ratolesti dostatečně zabaví, zatímco vy můžete nerušeně relaxovat na pláži, nebo si dopřát wellness procedury.

Bulharsko je výborným místem pro odpočinkovou dovolenou

Kromě pobytu v turistických letoviscích a lenošení na pláži si můžete užívat například návštěvu termálních lázní, v nichž si výborně odpočine nejen vaše tělo, ale také mysl a přijdete na zcela nové myšlenky. Hoďte stres za hlavu a dopřejte si chvíle zaslouženého odpočinku! Se zájezdy do Bulharska máte svou letní dovolenou prakticky na dosah ruky! Aktuální ceny zájezdů do Bulharska od jednotlivých cestovních kanceláří můžete porovnat jednoduše a rychle prostřednictvím online srovnávače zájezdů NewTravel.cz, kde vidíte přímo pod sebou cenové nabídky jednotlivých CK a rychle se tedy můžete zorientovat a vybrat si tu nejvýhodnější.

Přečtěte si také:  Tři tipy na levné cestování po světě

Vydejte se do nejoblíbenějších bulharských letovisek s last minute slevou

Jedněmi z nejvyhledávanějších zájezdů jsou tzv. last minute zájezdy do Bulharska. Jedná se o zájezdy na poslední chvíli, které slouží k doprodání hotelových kapacit a jejich cena je mnohdy výrazně snížena oproti ceně původní. Počkáte-li si tedy na nabídku last minute zájezdů, můžete za svou dovolenou v Bulharsku ušetřit! Ovšem v případě, že jste si vybrali konkrétní destinaci a případně také hotel, může se vám stát, že cestovní kancelář vyprodá kapacity již během jarního prodeje a na last minute zájezdy nezbudou kapacity, respektive žádné last minute zájezdy nebudou potřeba.

Proto jsou last minute zájezdy vhodné spíše pro turisty s ne příliš konkrétní představou o jejich dovolené. Pokud pouze víte, že chcete do Bulharska, máte určité nároky na cenu a úroveň hotelu, z nabídky last minute zájezdy si bez problémů vyberete!

Landscape Fortress Architecture - BLACK17BG / Pixabay
BLACK17BG / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *