Hledáte kvalitní produkty pro SlowStop? Víme, kde je poptat

Chcete vozidlům ve své firmě dopřát maximální bezpečnost? Hledáte šikovné vybavení pro veřejná parkoviště? Pak byste určitě neměli pominout sloupky, protinárazové bariéry a další užitečné vychytávky.

A jak si je vybrat? Ukážeme vám, kdy je vhodné volit oblíbené kickback řešení, a kdy klasické parkovací patky a ještě mnoho dalšího.

Jak je to s bezpečnostními sloupky

Většinou se ochranné parkovací sloupky uplatní tam, kde je pohyb a manévrování s jakýmikoliv vozidly jen velmi obtížný a snadno tak může dojít k nehodám. A tomu právě tento typ sloupku jednoduše zabrání tím, že motorovému kolosu zkrátka a dobře neumožní vjet tam, kam nemá. Je tedy vhodný zejména:

  • na parkoviště,
  • do skladů a dílen
  • či do výrobních hal.

Zkrátka a dobře všude tam, kde se často pohybuje nemotorná manipulační technika a snadno by tak její okolí mohlo dojít k úhoně.

Pružný mechanismus a sloupek, který se vrací

Jde o ten typ sloupku, jenž případným potížím jednoduše uhne z cesty. Šikovný vratný parkovací sloupek se přitom nikdy neohne (leda byste na něj vyvinuli opravdu hrubou sílu), ani se žádným způsobem neoprýská. Bude po dlouhou dobu vypadat přesně tak, jako když jste ho koupili. To vám garantujeme.

Přečtěte si také:  Vietnamská káva vám zachutná klasicky i s ledem

Toto řešení seženete také pod poangličtěným názvem sloupky kickback. Jde však o jeden a tentýž model.

Škody můžete minimalizovat i u vozovek

A to jednoduše tím, že na jejich okraje pořídíte silniční bezpečnostní zábradlí. V bohaté nabídce u specialistů drave-slowstop.cz si snadno vyberete ten správný typ, případně si můžete nechat poradit od expertů, a to zcela zdarma. Tato šikovná vychytávka se postará o minimalizaci škod, zejména při nechtěném opuštění vozovky. Navíc ji lze přizpůsobit každému úseku na míru včetně kupříkladu barevně označených sloupků apod Na stránkách Drave-slowstop.cz vám pak v případě zájmu připraví řešení přímo na míru. Budete tedy mít jistotu, že vše odpovídá zavedeným normám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *