Co vše se skrývá pod pojmem luxusní povlečení

Také se chcete ve své ložnici cítit maximálně komfortně a pohodlně? Pak byste měli věnovat značnou pozornost tomu, v čem spíte. A nemusíte hned sahat po tom nejdražším, co v obchodech najdete. Luxus si totiž lze pořídit v různých podobách

Dříve byly za luxusní materiály považovány výhradně damašek a hedvábí. Ovšem dnes už technologie i dovoz surovin z různých koutů země značně pokročil, takže naše možnosti jsou mnohem širší

Luxusní může být klidně i bavlna

Je hebká, nadýchaná a vždy přívětivá na omak. Navíc jí lze při různých úpravách dodat různě hebký či jinak zajímavý povrch, takže se ve svém novém povlečení můžete cítit opravdu velmi příjemně. Běžné bavlněné povlečení lze opatřit také různými dekorativními tisky, a to včetně těch ve 3D provedení, které vypadají opravdu jako živé.

A nemusíte se bát jejich oprání ani postupného blednutí či dokonce zaprání do okolní látky. Stačí si jen pohlídat, aby výrobce při tisku používal tzv. reaktivní barvy a žádné nepříjemné komplikace vám zaručeně nehrozí.

Oblečte svou ložnici do saténu

Že tenhle materiál nepříjemně klouže a o jeho snadné údržbě také nemůže být ani řeč? Pak vás vyvedeme z omylu, umělý satén opravdu tyto vlastnosti má, ovšem ten 100% bavlněný se může zcela bez pochyb zařadit do kategorie luxusní povlečení a vydobýt si v ní první místo.

Přečtěte si také:  Vinylové a dřevěné podlahy mají v moderním interiéru rozhodně své místo

Je perfektní nejenom na dotek – zaujme vás i svými přívětivými termoregulačními vlastnostmi. A co přesně je ve hře? V létě umí bavlněný satén chladit a v zimě naopak hřát. Ano, tak jednoduché to je. Vy se tak ve své ložnici budete vždy cítit komfortně a příjemně.

Vsadit můžete i na mikroplyš

Chcete usínat doslova ve hřejivém objetí? Pak si pořiďte luxusní ložní povlečení vyrobené z mikroplyše. Na omak připomíná hřejivého plyšového medvídka, a navíc je 100 % antialergické díky tomu, že jeho základ tvoří 100% polyester. A jak si vybrat to nejlepší povlečení do ložnice? Jděte tam, kde vám nabídnou pestrý výběr. Naším tipem je e-shop Povleceni-acko.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *