Inspekce nemovitosti – Ing. Martin Škoda

Kdo jsem

Jsem certifikovaným inspektorem nemovitostí, patřím do skupiny Asionce Inspektorů nemovitostí. Inspekce nemovitostí provádím dle platné metodiky Nemopas, která zaručuje maximální možnou kvalitu mých služeb.

Jsem z oblasti Moravy – Přerova a Vsetína, ale po domluvě mohu provést inspekci kdekoliv si bude klient přát.

Časové rozmezí inspekce

Pokud potřebuje poradit nebo provést inspekci nemovistosti, neváhejte a kontaktujte mne. Telefonická konzultace je u mne zdarma a domluvíme si vše potřebné.

Po zadání poptávky se Vám do 12 hodin ozvu a domluvíme se na vhodné variantě inspekce a termínu návštěvy Vaší nemovistosti. Také Vám zašlu cenovou nabídku, takže hned budete vědět, co Vás čeká jak z finančního hlediska, tak z hlediska služeb, které budete požadovat.

Po provedení inspekce nemovitosti Vám do 7 pracovních dnů vypracuji tzv. Technický průkaz nemovistosti, který obsahuje i komentář k daným výsledkům.

Druhy inspekcí nemovitostí

Základní inspekce

Nejeddnodušší inspekcí je základní inspekce nemovitosti, kdy dojde k prozkoumání nemovitosti a vypracování technického průkazu nemovitosti s grafickým vyhodnocením, popisem nemovitosti a případných problémů a vyhodnocení rizik.

Inspekce Standard

Obsahuje navíc k základní inspekci podrobnou analýzu rizik či závad, každou  na samostatném listě.

Přečtěte si také:  Co vše se skrývá pod pojmem luxusní povlečení

Inspekce komplet

Inspekce komplet obsahuje kromě podrobné analýzy rizik a závad také návrh na řešení dané závady, na způsobu sanace a také cenové ohodnocení odstranění závady.

Inspekce pozemku

Jedná se o inspekci celého pozemku, kde stojí nemovistost. Je také vypravcován Technický průkaz pozemku a vyhodnocení všech rizik.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Od roku 2009 byly zavedeny zákonem tzv. Průkazy energetické náročnosti budovy (PENB), energetické štítky. Od 1. 1. 2013 se průkaz předkládá při jakémkoliv prodeji nebo pronájmu budovy.

Pokud potřebujete vypracovat PENB, je  i toto vystavení průkazu součástí metodiky Nemopas a vystavím Vám ho společně s konzultací a poradenstvím. Pořízení PENB ale není totožné s klasickou inspekcí nemovitosti, tam se  zaměřuji na více problematických oblastí než jen na oblasti spojené s energetickou náročností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *