Jak se v létě ochladit za pár minut

Tropické teploty už nám zase klepou na dveře. Nenechte se jejich příchodem zaskočit a vydejte se do protiútoku včas. A to i díky našim netradičním tipům a vychytávkám.

Včasný nákup se vyplatí. Mnoho lidí totiž pořizuje pomocníky tohoto typu doslova na poslední chvíli. Buďte chytřejší a využijte jejich aktuální příznivé dostupnosti i nízkých cen. A na které vsadit?

Jednička v ochlazení domu i bytu

Tipem číslo jedna je určitě klimatizace. Kvalitní modely leze pořídit za 10 000 Kč i méně. Montáž zvládnete zpravidla sami, ovšem specializované prodejny vám nabídnou i své odborníky. A hlavní výhoda? Vychlazení místností během velmi krátkého času. V tomto ohledu jsou klimatizace zkrátka nepředstižitelné.

TIP: Špičky v této kategorii zbaví vaše bydlení i přebytečné vlhkosti, zápachu, nečistot v ovzduší, poskytnou vám ionizátor, apod.

A kde najít tu, která přesně vyhoví vašim potřebám? V e-shopu Okay.cz si jí vyberete snadno – už v samotném náhledu produktu máte totiž vypsány všechny nezbytné funkce. Nemusíte tak zdlouhavě rozklikávat každou položku a pátrat v dlouhých přehledech.

Přečtěte si také:  Víte, jaké výhody má datové účetnictví?

Pomocníci, co se hodí v létě i v zimě

Máme na mysli samozřejmě ventilátory. Ty stropní vám nabídnou zpravidla hned dvě polohy vrtulí. Takže zatímco v létě vám pomohou vzduch ochladit, v zimě naopak rozvíří teplo od radiátorů i do těch nejvzdálenějších koutů.

Stolní ventilátory vám pak zvládnou v zimě pomoci třeba se sušením prádla. Postavte je k věšáku nebo do koupelny a jen si užívejte jejich rychlého efektu.

Led ve všech podobách

A určitě by vám neměly chybět ani výrobníky ledu. Vždyť ten si zdaleka nemusíte vkládat jen do nápojů. Vložte ho do pytlíku, zasuňte do polštáře a ochlaďte se během spánku. Vyrobte si ledovou tříšť, osvěžte si pleť nebo vymyslete originální ledovou dekoraci na zahradní párty. Možností je zkrátka dost a dost. Stačí si vybrat tu, která vám bude po všech stránkách maximálně vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *