Chcete zazářit prostřednictvím firemního textilu? Vsaďte na specialisty

Oblečení vašich zákazníků patří přesně k těm položkám, které jsou tzv. nejvíce vidět. Nikde jinde nevynikne firemní logo tak, jako na kvalitně vyvedeném tričku či polokošili z toho správného materiálu.

Chcete si něco podobného nechat zrealizovat z rukou těch, kteří tomuto oboru skutečně rozumní? Máme pro vás tip. Jde o brněnskou firmu Xfer s.r.o., pro níž je výroba a prodej reklamního textilu denním chlebem již přes dvacet let. Vsaďte na prvotřídně provedený textil, za jehož kvalitu se vám tito specialisté zaručí.

Kdo všechno může jejích služeb využít?

Nemusíte být jen firma, firemní textil se hodí školám, zájmovým spolkům, klubům apod. Tenhle velkoobchod s oblečením bez potíží zásobí potřebnými textilem celou vaši firmu, školu nebo třeba zájmový spolek. A na jaké značky se můžete těšit? K dostání jsou hned tři:

  • ROLY,
  • CoFEE,
  • XFER.

Roly nabídne vše potřebné pro volný čas a pochází od precizního španělského výrobce. Cofee – to jsou zase zimní a baseballové čepice ve skvělé formě. A Xfer? To je samozřejmě vlastní značka této firmy, zabývající se výrobou polokošil, mikin apod. Stačí si prohlédnout katalogy a inspirovat se dostupnými možnostmi na stránkách xfer.cz.

Přečtěte si také:  Virtuální sídlo – proč ho vlastně potřebujeme?

Vše potřebné nakoupíte a zároveň potisknete

Ovšem firemní kultura se nebuduje jen kvalitními materiály a skvěle padnoucími střihy, nejdůležitější na ní je perfektní povědomí o značce. A právě proto patří Xfer mezi ty velkoobchody s oblečením, jež vám na jednom místě nabídnou i veškeré potřebné služby.

Chcete si své tričko, polokošili či mikinu potisknout digitálním tiskem či třeba sítotiskem? Jednoduše zadejte potřebné parametry a jejich specialisté se už o vše postarají. Je to opravdu mnohem jednodušší, než si myslíte. A jako bonus vás potěší i velmi přívětivé ceny. Přesvědčte se o všem sami na stránkách xfer.cz, kde po zaregistrování naleznete i ceníky a další nutné náležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *