Inspirujte se životy celebrit a změňte ty své

Ve svém životě často hledáme vzory, které řeší podobné životní situace a dokáží nám tedy s našimi vlastními problémy značně pomoci. A proč se tak často rozhlížíme právě ve světě celebrit?

Obvykle máme za to, že ty to osoby mají jistý nadhled a obvykle to bývá pravda. Za svůj život se už setkaly s tolika nestandardními situacemi či lidmi, že se zkrátka umí na vše podívat z tak trochu jiného pohledu. A právě tohle bývá leckdy cennější než všechny rady psychologů.

Kde si přečíst rozhovory se známými osobnostmi

Chcete být doslova zásobeni  novinkami? Pak nespoléhejte na nejrůznější časopisy, v nichž jsou informace již druhý den často až zoufale zastaralé. Vyzkoušejte například magazín jsmeuspesni.cz a zjistěte, co se děje v našem malém českém rybníčku.

Můžete tak nahlédnout pod pokličku životů lidí, které tak dobře znáte. Zjistěte, co dělá ve volném čase například Matouš Ruml, přečtěte si, jaký má Zuzana Bubílková názor na muže roku nebo objevte docela nový merch od Barbory Mottlové. Na své si tu zkrátka přijde úplně každý. Nezáleží na tom, zda přijdete načerpat inspiraci o víkendu nebo ve všední den – šikovných článků tu vždy najdete dost a dost.

Přečtěte si také:  Sociálka a sociální dávky 2011

Aktuality z České republiky na jednom místě

Možná vás však zajímá i to, co se děje ve světě motorů a rychlých kol. Hledáte specialisty na tento obor? Pak zamiřte na magazín Autoredakce.cz, kde na vás každý den čeká něco zbrusu nového a zajímavého. Chcete se podívat na novinky z produkce značek Volkswagen nebo Škodovky? A co ekologická doprava a další trendy?

Zjistíte také, jak vybírat součásti svého vozu a nastoupíte na vlnu chytrého využití moderních služeb, v nichž se díky Autoredakci odteď snadno vyznáte. Nic zajímavého a důležitého vám zkrátka už nikdy neunikne. Naopak, budete o všem vědět jako první, takže získáte zajímavá témata k rozhovorům s přáteli i cenné informace pro svůj vlastní „autorozvoj.“ A to se rozhodně hodí.

Businessman Confused Street Sign - mohamed_hassan / Pixabay
Inspirujte se životy celebrit a změňte ty své

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *