Kuchyňské dřezy TEKA

Kuchyňské dřezy TEKA se na trhu objevují již poměrně dlouho, a patří mezi ty osvědčené a oblíbené zákazníky. Sortiment značky se skládá především z nerezových a granitových dřezů, nechybí zde ale ani unikátní dřezy, určené k zabudování pod desku kuchyňské linky. Absence jakékoliv hrany nám pak umožňuje smést do dřezu drobky, aniž by tomu bránila jakákoliv překážka. K tomu všemu můžete nakoupit i další kuchyňské příslušenství této značky, baterie, drtiče odpadu, nebo třeba digestoře.

Kuchyňské dřezy TEKA z nerezu

Kuchyňské dřezy TEKA, vyrobené z nerezu, patří, stejně jako všechny nerezové dřezy, k těm nejoblíbenějším a nejběžnějším. Materiálem těchto dřezů je chirurgická ocel (s podílem chromu a niklu), která je odolná proti poškození, i ušpinění. Jejich hladký povrch zabraňuje usazování nečistot, a stejně tak nejsou citlivé ani na vysoké teploty. Navíc, vzhledem k obvyklým vlastnostem chirurgické oceli, tyto dřezy budou v kuchyni, jako jedny z mála nerezových dřezů, vypadat velmi dobře a nenaruší ani náročný design kuchyně. Vybírat si můžete z nejrůznějších typů a tvarů dřezů, včetně třeba rohových dřezů.

Kuchyňské dřezy TEKA z granitu

Kuchyňské dřezy TEKA se však nevyrábí pouze z nerezu, ale také z granitu. Jedná se o přírodní materiál, tvořený žulou, pískem či odštěpky kamenů. To mu také dává unikátní vlastností – vysokou odolnost, tvrdost, a také jedinečný vzhled. Takové dřezy snadno odolají i sebetvrdším nárazům, i poškrábání, jsou schopné snést nejrůznějších chemikálie i vysoké teploty, a navíc vypadají stylově. S pečlivě navrženými tvary nebude problém najít takový, který se bude hodit i do vaší kuchyně.

shadowfirearts / Pixabay

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *