Japonská automobilka Subaru má stále co nabídnout

Subaru je jedna z japonských automobilek, které jsou na trhu už mnoho desetiletí. Auta této značky se prodávají všude na světě a je tedy logické, že i v České republice. Ovšem tato automobilka začínala s úplně jiným sortimentem výrobků.

Tehdy se ještě jmenovali Fuji Heavy Industries a zabývali se výzkumem letadel. O sedmnáct let později v roce 1932 se reorganizovali na Nakajima leteckou společnost. V té době se stali hlavním výrobcem letadel pro Japonsko během druhé světové války. V roce 1954 už to však bylo vše jinak. Tehdejší hlavní ředitel Fuji Heavy Industries Kenji Kita chtěl rok předtím, aby se společnost podílela na výrobě aut. Začali jednat o prvním modelu, který se měl jmenovat P-1.

Ojeté Subaru za přijatelnou cenu pořídíte i v mnoha bazarech

Nové auto z autosalonu je opravdu drahé a málokdo na něj dosáhne bez leasingu. Ovšem ojeté auto z bazaru je úplně jiná káva. Záleží samozřejmě na technickém stavu auta a jeho stáří. Za nové auto můžete utratit i miliony, kdežto ojeté můžete koupit za několik stovek tisíců. A to se už potencionálním zájemcům o koupi této značky zcela jistě vyplatí. Subaru bazar vám právě taková auto nabízí.

Přečtěte si také:  Vysokozdvižné vozíky YALE, BT, Toyota

Servis s jednou z nejspolehlivějších nabídek

Subaru servis zajistí kromě záručního a pozáručního servisu i další věci. Například mechanické, klempířské a lakýrnické práce, k tomu diagnostiku auta, opravy v kompletním směru, montáž zámků řadící páky, tažných zařízení spolu se zápisem do velkého technického průkazu. Dále připraví vašeho miláčka na STK a nabídne i sezónního uskladnění pneumatik. Stačí jen přijet, servis přezuje a vy odjíždíte během několika desítek minut.

Ty, kdo se chystají ke koupi automobilu, bude jistě zajímat, že servis poradí ještě před samotnou koupí. Jelikož momentálně panují velká vedra, tak klimatizace v autě je hodně ceněná. Servis poskytne jak servis, tak i samotné její plnění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *