Zajímáte se o prodej luxusních bytů a rodinných domů v Praze? Víme, jak vybrat vhodnou realitku!

Praha je kolébkou české historie, kultury, ale i epicentrem finančního businessu a synonymem kvalitního života. Pokud zde podnikáte, studujete nebo plánujete založit rodinu, s největší pravděpodobností budete hledat odpovídající místo pro život. Protože ceny nemovitostí jsou v Praze vše, jen ne, je vhodné při výběru nového bydlení oslovit realitní kancelář Praha, která má nemalé zkušenosti a dokáže pro vás najít vysněnou realitu, jež bude odpovídat vašim přáním, představám i požadavkům. Abyste nešlápli vedle, nepřestávejte číst následující řádky, na kterých vám prozradíme, jak takovou solidní realitní kancelář vybrat a nenaletět podvodníkům nebo nesolidním makléřům.

meineresterampe / Pixabay

Osobní doporučení a reference jsou to nejcennější

Zapátrejte v paměti a poptejte se ve svém okolí, zda někdo z vašich známých či přátel o prodej luxusních rodinných domů Praha v poslední době neprojevil zájem. Osobní doporučení totiž hraje v tomto případě nejzásadnější roli. Pokud nikoho takového neznáte, je dobré rozvířit internetové vody, zapátrat v diskuzích a fórech, popřípadě rovnou na stránkách jednotlivých realitních kanceláří, které zveřejňují recenze svých zákazníků a klientů.

Osobní návštěva a křížový výslech

Našli jste realitních kancelář, pro kterou je prodej luxusních bytů Praha denním chlebem? Připravte si seznam otázek, na které se realitního makléře před samotným návrhem spolupráce chcete zeptat a takto vybaveni se vydejte do sídla firmy. Spolehlivý realitní makléř vás seznámí se způsobem práce firmy, poskytne veškeré informace, které se týkají rozsahu služeb, seznámí vás s výší provize a v případě zájmu předá také návrh zprostředkovatelské smlouvy k domácímu prostudování.

Přečtěte si také:  Hledáte efektivní řešení pro posuvné brány či ploty? Zvolte si k montáži hliníkové lamely

Dvakrát měř, jednou řež!

Před tím, než podepíšete rezervační nebo jinou smlouvu, vyžádejte si tento dokument k domácímu prostudování. Pokud čemukoli ve smlouvě nerozumíte, neváhejte kontaktovat zodpovědného makléře, případně si přizvěte na pomoc právního zástupce. Neznalost zákona neomlouvá, a jakmile svým podpisem stvrdíte dokument, již prakticky není cesty zpět. Koupě nemovitosti v Praze je během na dlouhou trať.  Pokud ale oslovíte solidní realitní kancelář, může vám být její makléř na trati super parťákem a sparing partnerem!

Unsplash / Pixabay

Jeden myslel na “Zajímáte se o prodej luxusních bytů a rodinných domů v Praze? Víme, jak vybrat vhodnou realitku!

  • 22. 8. 2019 (22:34)
    Trvalý odkaz

    No v Praze jsme si byt vybírali dost dlouho. Přece jenom je to hlučnější město a vybrat tišší byt je dost složité. Ale nakonec se nám to povedlo. Tady jsme našli náš byteček https://www.eurobydleni.cz/byty/. Tam se mi líbilo, že mají na stránkách opravdu přehled, že se v těch nabídkách neztratím. A docela dobré ceny.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *