Kde vám přijdou vhod stahovací pásky?

Říká se jim všelijak – stahovací, vázací nebo třeba také „stahovačky“. V moderních domácnostech se objevují stále častěji – spolu s tím, jak upřednostňujeme rychlost a jednoduchost před čímkoliv jiným. Díky moderním technologiím je dnes k dispozici velmi bohatý sortiment co do šířky, barvy a dalších kritérií.

A kde se stahovací alias vázací pásky uplatní? Všude tam, kde potřebujete cokoli rychle, přesně a především spolehlivě upevnit. Jde o opravdu univerzální prvek, vhodný pro použití v interiéru i exteriéru. A nemusíte se omezovat jen na odolný, ovšem ne vždy esteticky dostačující plast. K mání jsou i kovové stahovací pásky, vyrobené nejčastěji z nerezavějící oceli s označením 445N.

Do dílny, na zahradu i do domácnosti

A v čem vám pomohou tito všestranní pomocníci ulehčit? Ukážeme vám několik zajímavých příkladů.

Když chcete mít ve všem pořádek

Ta správná stahovací páska vám pomůže udělat si přehled třeba v kabeláži za počítačem nebo pod televizí. Jednotlivé kabely snadno stáhnete k sobě, a to třeba i po jednotlivých skupinách. Bez obtíží tak později najdete třeba skupinu kabelů vedoucí s reprosoustavě, či za pár okamžiků oddělíte ten, který vede ke zlobící tiskárně. Vyhnete se tak nepořádku v domě a minimalizujete i riziko úrazu. O kabely stažené páskem, jenž se v žádném případě nepovalují volně na podlaze, totiž už nikdo nezakopne.

Náš tip: Oddělte si jednotlivé skupiny kabelů i opticky. Pásky jsou k dostání v mnoha barvách, tak proč toho nevyužít? Při správném použití tak může být vaše nápadité řešení i skoro neviditelné. Stačí k tomu jediné – nakupovat tento sortiment tam, kde pro vás mají nejenom široký výběr materiálů a průměrů, ale také barevných odstínů.

Přečtěte si také:  Vlhkost prostor je v průmyslu důležitá. Jak můžete jednoduše dosáhnout ideálních hodnot?

Praktický pomocník pro milovníky správně rostoucí zeleně

Zajímavé využití najdou stahovací pásky i v zahradě nebo u vášnivých milovníků pokojových rostlin. Nechcete používat ke tvarování či vyvazování větví drátek, který se snadno prořeže jemným tělem rostliny? Potřebujete řešení, jež se dá kdykoliv vyměnit za jiné?

Poslouží vám stahovací pásky kovové i plastové. Stromky během několika vteřin přichytíte k podpěrné tyči, větve vytvarujete podle zadání, v zimě stáhnete svazky odumírajících trvalek, abyste ochránili jejich kořenový systém…

Možných využití je zkrátka hodně, a jakmile se budete chtít pásky zbavit, jednoduše ji přestřihnete a podle potřeby nahradíte novou (což se např. u bujně rostoucích dřevin bude dít docela často, pokud nechcete, aby vám plast zarostl do kmene či kůry na větvích).

Kde stahovací pásky pořídit

Chcete široký výběr, příznivou cenu a rychlé služby? Pak zamiřte do e-shopu TME.eu, patřící společnosti Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Těšit se můžete na obsáhlý katalog výrobků mnoha kategorií (cca 2 500 produktů) s podrobným popisem i fotografiemi, a také na dodání do 72 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *