Balíčky všech velikostí pro vás odveze firma FOFR

Je posílání zásilek vašim denním chlebem? Nezáleží na tom, jestli míří jen do sousedního města nebo daleko za naše hranice. Společnost FOFR se všech vašich záležitostí ráda ujme a doručí je přesně tam, kam budete potřebovat.

Přijímá kusové a balíkové zásilky, které přepraví od domu k domu. Působí po celé ČR a poradit si umí i s nadrozměrnými náklady – tedy nepřesáhnou-li do délky, výšky či šířky 6 metrů. A je jen  na vás, zda bude vaše doprava balíku probíhat klasicky, nebo zda si připlatíte za expresní doručení do 24 hodin.

Kde a jak si přepravu objednat?

Je to jednoduché. Dopravu větších balíků i těch menších je možné domluvit prostřednictvím e-mailu, faxu, telefonu či přímo skrz speciální elektronický formulář.

Zásilky jsou doručovány na místo každý všední den do 17 hodin (nehrozí tedy, že bude muset příjemce čekat na své zboží nebo třeba dárek až do pozdních večerních hodin). A jaké další výhody FOFR nabízí?

  • Přepravu nebezpečných materiálů (podléhajících ADR),
  • možnost ušetřit při platbě, a to prostřednictvím měření objemu zásilek na m3,
  • kontrolu doručení zásilky, a to prostřednictvím skenu přepravního listu,
  • a mnoho dalšího.
Přečtěte si také:  Pletení - tvorba, která inspiruje, uklidňuje a zároveň baví

Příprava balíčku je stejně snadná jako u jiných přepravců

Každá balíková doprava staví především na přesnosti a ani tato není výjimkou. A část této zodpovědnosti leží i na vás. Například pokud požadujete, aby řidič přivezl zásilku přímo od vás, vyplňte pečlivě její váhu i rozměry. Nestane se vám tak, že k vám domů dorazí auto, do něhož by se jednoduše nevešla.

Tip pro čtenáře: Ani doprava větších balíků není pro společnost FOFR žádný problém.

Důležité je také pečlivé balení všech předmětů. Uvádí se, že dobře zabalený balík by měl udržet až pětinásobek své hmotnosti. Neměl by tedy být problém na něj cokoliv postavit apod. Dbejte i na dostatečné množství ochranných obalů a zásilku rovněž dobře označte a popište.

Jedině tak zajistíte, že k příjemci dorazí bez poškození. Chcete vědět víc? Jděte na stránky www.fofrcz.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *