Proč si dopřát poležení v poctivém dřevě? Výhod je celá řada

Masivní dřevo vnáší do našich domácností tolik ceněnou útulnost a přirozené teplo. Ovšem ve hře zdaleka nejsou jen jeho estetické vlastnosti. Na co se můžete těšit v případě, kdy se rozhodnete pořídit si postel z masivu?

V posteli strávíme asi třetinu svého života a není tedy divu, že ho chceme prožit co nejkvalitněji a nejpříjemněji. A právě masivní dřevo nám v tom může výrazně pomoci.

Živý materiál, který pracuje

Moderní nábytek z masivu vyniká především svou odolností. Dřevo je jako materiál prověřené už staletími a s tou správnou technologií úpravy odolá i těm nehorším vnějším vlivům (např. zvýšené vlhkosti). Navíc je velmi pevné, takže se hned tak nepoškodí.

A postele jsou v tomto směru jasnou jedničkou. Nikdy se nerozklíží, a pokud už přece jen začnou lehce vrzat, stačí je dotáhnout. Proti tomu u postelí z dřevotřísky se vrzání nemusíte zbavit už nikdy.

Mikroklima masivního dřeva si zamilujete

Dřevo je ovšem stále živým materiálem. Pamatujete si na unikátní klima, panující v roubenkách? Za všech okolností je v nich příjemně vlhko a svěže. Je-li totiž v okolí dřeva vlhkosti příliš, nasaje ji, aby ji později v sušších obdobích přirozeně uvolnilo do ovzduší.

Přečtěte si také:  Retenční nádrž pro váš domek

A spolu s ním i příjemnou vůni. Žádných nepříjemných pachů jako v případě nábytku z dřevotřísky se tak rozhodně bát nemusíte. Usínat budete bez nadsázky obklopeni přírodou.

Perfektní postel pro všechny milovníky pohodlí

Dáváte přednost nábytku z české produkce a zároveň sázíte na kvalitu? Pak se vám určitě zalíbí postel z masivu Mazlík od specialistů ze stránek Stolarstvi-ivanek.cz. Nabídne skvělou ergonomii i elektrické ovládání roštů, díky němuž si je vždy snadno nastavíte do optimální polohy (od čtení, přes sledování televize až po blažený spánek). A nemusíte mít po ruce ovladač, vše totiž lze ovládat i z mobilního telefonu.

Postel je vyrobena z dubu s kvalitní železnou konstrukcí, takže vám bude dělat průvodce po celý váš život. A to se rozhodně hodí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *