Jak sbalit holku, když si jenom píšete

Dnešní doba přináší spoustu možností. S ženou se lze letmo seznámit třeba v autobuse (stačí si vyměnit telefonní číslo), přes seznamku nebo na zajímavé výstavě. Mnozí muži nepřikládají nějakému „dopisování“ příliš velkou důležitost, jiní se k němu zase upínají až příliš.

A jak trefit ten správný střed? Stačí pochopit, co vám žena svým (ne)zájmem říká. Rozsáhlý článek o tom najdete třeba na webu Jaksbalitholku.eu, tady je jen pár ochutnávkových bonbónků.

Jak zaujmout holku přes esemesku

Tedy, ne že by to nešlo, ale mnohem lepším startovacím bodem je alespoň nějaký první osobní kontakt. Pokud přesto začínáte „od píky“, nevrhejte se do toho po hlavě. Napište – a čekejte. Ženy obecně nemají rády uhánění a pokud vám nebudou chtít odpovědět, nedonutíte je.

Analyzujte váš písemný kontakt

Pokud to už nějakou dobu trvá, ale vy nejste tak úplně spokojení s výsledky, podívejte se, jestli máte vůbec nějakou reálnou šanci na opravdový vztah. Zejména se zaměřte na to, kdo píše první. Pokud jste to vždycky vy, určitě z vás není právě odvázaná.

Přečtěte si také:  Uvolnění, napětí a příjemné vzrušení - tantra masáže

Stejné to je, pokud jsou zprávy od ní krátké a úsečné. Jde-li o doplňkovou konverzaci mezi osobními setkáními, je to OK. V opačném případě je na čase jít o dům dál.

Jak oslovit holku aneb jak je to s odepisováním

Všeobecně platí, že první kontakt by měl proběhnout co nejrychleji. Pokud se ženě opravdu líbíte, ozve se nejpozději do několika hodin. A vy byste měli udělat totéž. To je jedno ze základních pravidel, jak se seznámit. Své odpovědi zbytečně neprotahuje, jinak vám vaše vyvolená začne dělat totéž. Ovšem jsou-li její odpovědi opožděné pravidelně a to bez vážného důvodu, opět jde o jasný varovný signál.

Chcete vědět víc o tom, jak na holky? Maxmilián Ráb vám to prozradí. Sám si prošel nepříjemnými neúspěchy, ale poučil se z nich a dnes je to on, komu ženy padají k nohám. Najděte více informací zde v podobě dobrých rad, tipů a triků!