Originální a praktické diáře přesně pro vás

I když nám současná technická doba přináší mnoho on-line možností, umožnujících zaznamenávání důležitých schůzek nebo mimopracovních aktivit, řada z nás nedá přesto dopustit na papírový diář. Důvod je zřejmý – nikdy mu nedojdou baterky a listování v něm je mnohdy mnohem rychlejší a přehlednější.

Pokud i vy patříte mezi zákazníky, kteří tráví výběrem tohoto správného a dobře rozvrženého diáře značný čas, pak máme pro vás zaručený tip. A nezáleží na tom, zda jde o běžný nebo třeba plánovací diář.

Co od svého diáře vlastně potřebujete?

Na našem trhu je toho k mání opravdu dost a dost. A přitom týdenní diář může mít stejnou velikost jako měsíční či dokonce denní diář. Určitě se tedy při výběru neřiďte jen jeho vzhledem.Nebojte se nahlédnout dovnitř, porovnat šířku řádků i velikost dostupného prostoru na zápisky. Jen vy víte, kolik toho každý měsíc potřebujete zapsat.

A typ? Můžete zůstat u toho klasického organizačního. Ovšem proč si nedopřát i něco navíc v podobě motivačních či nejrůznějších nápaditých a kreativních variant? Pořídit je můžete třeba i jako šikovný vánoční dárek. V takovém případě chtějte co nejreprezentativnější model. A nezáleží na tom, zda jde o miniaturní diář A6, střední diář A5 nebo pořádně nadupaný diář A4 pro vytíženého manažera.

Přečtěte si také:  Hračky - vhodný dárek pro nejmenší

Vyberte si podle velikosti i vzhledu

Diáře v obchodech jsou obvykle poměrně dobře srovnané podle velikosti či typu plánovače (ovšem výjimky se samozřejmě najdou), ale podle barvy? To už bychom chtěli asi trochu moc, ne? Ovšem specialisté v e-shopu Helma365.eu si to rozhodně nemyslí. Třídění podle barvy vám nabídnou také, a kromě toho i speciální kategorie diářů s gumičkou, poutkem, záložkou apod. Stačí si jen vybrat.

Jde o největšího výrobce produktů s kalendáriem u nás a ročně se na trhu objeví více než 6 milionů jeho výrobků. Firmy se pak mohou při objednávce těšit rovnou na 20% slevu, ostatní zákazníci pak na dopravu zdarma při objednávce nad 365 Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *