Černá magie: Výmysl, nebo síla, která vám může zničit i život?

Už odjakživa lidé věří v síly, které nám mohou buď přinášet dobro, nebo nám naopak škodit. Nejčastěji se můžete setkat s pojmy jako je bílá nebo černá magie. Právě ta druhá vám však může přinést nemalé problémy či vám dokonce zničit život. Je tomu opravdu tak, nebo se jedná pouze o výmysl?

Nedaří se vám? Možná za to může prokletí

Magii využívali naši předkové již k ovlivňování úrody, léčení, ale i bojům. Postupem času se začaly tvořit dvě hlavní odnože, a to bílá a černá magie. První zmíněná je ve své podstatě neškodná a zpravidla má být využívána pouze k páchání dobra. Naopak černá magie slouží pouze k naplňování vlastních cílů, přičemž ten, kdo je provádí, nedbá na to, jaký dopad budou mít jeho činy na ostatní.

Pro ti nim může použít například uřknutí, uhranutí či prokletí, které dokážou člověka dovést až na pokraj šílenství. Prokletou či uřknutou osobu často doprovází smůla či různé tragédie. Před nimi vás mohou ochránit ochranná kouzla, která se řadí do takzvané šedé magie.

Přečtěte si také:  Ochrana očí v pracovním procesu je důležitá – hrozí jim totiž celá řada rizik

Provést je lze prakticky kdekoliv, a to i například i online. Výsledek je vždy stejný, kouzlo vás ochrání před veškerým zlem, které se někdo proti vám pokusí namířit. Pokud tak učiní, kouzlo zařídí, že všechny jím vyslané negace se mu několikanásobně vrátí a sám ochutná vlastní medicínu.

Někdy postačí neškodné kouzlo, jindy je potřeba exorcismus

Černým silám však můžete předcházet i pravidelným očišťováním své aury, za tímto účelem vám postačí pouze základní čištění aury, které je možné provést zcela zdarma a online. Stačí, když pošlete svoji fotografii, vyplníte formulář a je hotovo. Během chvilky se zbavíte veškerých negativních myšlenkových zápisů a budete se cítit mnohem lépe.

Když čištění zanedbáte, může se vás zmocnit i temná síla v podobě démona, což už si žádá radikálnější řešení. Takový stav je způsobený buď přímým posednutím, nebo může být důsledkem paktu s démonem. V obou případech je třeba jednat ihned a přizvat si na pomoc odborníka, který bude vědět, jak postupovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *