I kalendář může mít duši

Máme pro vás kalendáře s duší. Kalendáře, které v interiéru plně nahradí umělecké dílo. Nebo kalendář reklamní, díky němuž budou mít vaši klienti a obchodní partneři vaše produkty na očích po celý následující rok. 

Jaký kalendář zvolit? Jste-li zvyklí plánovat, zřejmě se neobejdete bez kalendáře plánovacího, ať již tříměsíčního, čtyřměsíčního či pětiměsíčního. Nebo jedné velké plánovací roční mapy, do níž si budete moci zaznamenat to nejpodstatnější, co vás v nadcházejícím roce čeká a nemine.

Informativní a poučný stolní kalendář

Klasikou je kalendář stolní, který vám navíc v závislosti na jeho motivu nahradí třeba kuchařku (kalendáře s recepty) či atlas hub. Praktické však jsou i kalendáře Ireceptáře plné typy pro zahradu a domácnost, poučné zase kalendáře cestovatelské (hrady a zámky, pivovary, technické památky atd). Všechny tyto kalendáře (a spoustu dalších) najdete v portfoliu renomovaného výrobce kalendářů, diářů a zápisníků, společnosti Helma 365, s.r.o., která ročně nechá vytisknout více než 6 milionů neotřelých produktů s kalendáriem pro české i zahraniční zákazníky.

Kalendář, nebo umělecké dílo? Obojí!

Největší chloubou společnosti jsou krásné kalendáře nástěnné se spoustou motivů. Jaký zvolit? Při odpovědi na tuto otázku vycházejte ze svých preferencí. Máte rádi umění? Pak se celý následující rok můžete těšit třeba s kalendářem s díly Leonadra di Vinciho. Nebo kalendář s díly impresionistů. Plný kouzelných obrázků je kalendář Art Naive Naděždy Kolčové stejně jako kalendář s obrazy Alfonze Muchy. Uklidní vás pohled na přírodní panoramata? Pak vám lze jen doporučit třeba kalendář Paroramaphoto či Tatry Panorama. Krásné záběry však najdete i v kalendáři se snímky světových metropolí. Milovníci zvířat se mohou těšit ze kouzelných záběrů pejsků kočiček, koní a dalších zvířátek. O zajímavé motivy zkrátka v portfoliu kalendářů Helma 365 rozhodně není nouze. Stejně jako o kvalitní fotografie.

Přečtěte si také:  Zemní práce jsou přístupné i pro soukromníky

Dokonalé reklamní kalendáře

Speciální kategorií jsou v úvodu tohoto článku zmíněné reklamní kalendáře, které zase mohou být skvělým nositelem reklamy. Kterou navíc váš klient či obchodní partner bude mít na očích celý nadcházející rok. Když přitom zakázkový tisk kalendáře svěříte firmě s takovými výsledky, jaké má společnost Helma 365, úspěch bude přímo zaručen. Zkrátka si budete moci být jisti, že váš kalendář na zakázku bude jedním slovem dokonalý. Stejně jako její celá produkce. Která navíc není cenově nijak přemrštěná. Firmy dokonce mohou automaticky počítat s dvacetiprocentní slevou a ostatní zase mohou ušetřit na dopravě. Postačí, když cena jejich zakázky bude vyšší než 365 korun!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *