Vibrátory s nápadem, které vás překvapí

Podle průzkumů patří vibrátory v českých ložnicích mezi nejoblíbenější pomůcky. Odhaduje se, že alespoň jeden má 40 % domácností. Díky bohaté nabídce jsou totiž vstřícné k běžnému milování i netradičním erotickým hrátkám.

Původně byl vibrátor vynalezen jako pomůcka pro léčbu hysterie u žen. A existovaly dokonce i typy, s nimiž se dala v kuchyni vyšlehat šlehačka (ano, někteří výrobci sázeli na univerzálnost už tenkrát). Dnes však najdeme v nabídce mnohem zajímavější kousky.

Potěšení pro oba

Mezi ně patří například párový vibrátor. Bývá uzpůsoben tak, že rozkoš poskytuje najednou oběma milencům. Dokáže dráždit uvnitř i venku a doplní tak klasický sexuální styk o zcela novou dimenzi. Jeho výhodou jsou zejména speciálně navržené masážní hlavice, které berou v úvahu rozdílné potřeby žen i mužů.

Rozkoš na dálkové ovládání

Další nevšední kapitolu tvoří vibrační vajíčka s dálkovým ovládáním. Tyto typy se nejlépe hodí k energické stimulaci vagíny nebo jen tak volně vložené do kalhotek poskytují dokonalou slast vašemu klitorisu. Dle tvaru a provedení představují skvělé příležitosti i pro vyzývavé anální hrátky či třeba k intenzivní stimulaci prsních bradavek, na něž se připevňují silnějšími skřipci, případně zcela bezbolestně pomocí podtlaku.

Rozhodně nejzajímavějším typem vibračních vajíček na dálkové ovládání je model ve stylu Venušiných kuliček, poskytující opravdu hlubokou a dlouhotrvající intenzivní rozkoš. Použít ho lze i k erotické hře, kdy kuličky má zavedeny žena, ovládání od nich ovšem drží muž. A je jen na něm, kdy je aktivuje.

Utajená stimulace pro ženy

Doporučit lze i nevšedně řešený vibrátor na klitoris. Často jde o tzv. motýlka, jenž se volně vloží do spodního prádla a zapne. Může sloužit jako předehra v ložnici, ale i jako nenápadná hračka, použitelná kdykoliv v průběhu dne. Ty nejlepší modely jsou totiž tak tiché, že se neprozradí ani zvědavým uším, které sedí (třeba při pracovní poradě) hned vedle vás. A kam za takovými vychytávkami zamířit? Pokud máte rádi pestrý výběr a dárek zdarma ke každé objednávce, zamiřte do e-shopu Sexio.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *