Naplánujte nezapomenutelnou letní párty ve své zahradě. Tady jsou rady a tipy, jak na to

Rádi trávíte léto se svými blízkými a přáteli? Protože se vždy najde nějaký důvod k oslavě, co takhle uspořádat nezapomenutelnou letní párty u sebe na zahradě? Přinášíme vám praktický návod, který vám její pořádání usnadní.

Nepodceňte důkladnou přípravu zázemí

Základem každé dobré párty je pečlivá příprava. Protože místo již máte, rovnou se přesuňte k tvorbě zázemí. Pronájem párty stanů je naprostým základem, protože si díky tomu ušetříte starosti s vytvořením zázemí a zároveň budete mít střechu nad hlavou v případě nepřízně počasí. Zároveň si připravte dostatek židlí, stolů a lehátek, aby měl každý host místo k sezení.

Výběr tematu a dekorací

Jakmile budete mít obstaráno zázemí, pusťte se do výběru tématu, občerstvení, nápojů a plánování programu. Nezapomeňte na bannery, balonky, světelné řetězy, lampiony a další barevné dekorace. Co se výběru občerstvení a nápojů týče, myslete na pestrost. Tak bude mít každý host možnost výběru. Do nabídky nápojů zahrňte jak pivo, víno a další alkoholické nápoje, tak i limonády, vody a třeba i kávu. Občerstvení můžete vyřešit s pomocí grilu a nebo poprosit o pomoc hosty. Každý může přinést nějaký pokrm a vytvoříte tím praktické švédské stoly.

Přečtěte si také:  Magnet fishing: Kam vyrazit na lov pokladů se silným magnetem?

Hudba, aktivity a fotograf

Při plánování venkovní párty promyslete také to, zda chcete, aby vám k veselí hrála hudba. Rozhodně nemusíte najímat DJ, ale pouze propojit svůj notebook či telefon s přenosným reproduktorem a máte hotovo. Dopředu si promyslete i možné aktivity a připravte si nezbytné vybavení. V neposlední řadě zvažte, zda si chcete na akci najmout profesionální fotografa nebo se spokojíte s fotkami z mobilu.

Uspořádejte tu nejlepší letní párty pod sluncem a nepodceňte její pečlivou přípravu. Kromě párty stanů zajistěte i dostatek stolů a židlí, naplánujte téma, menu a zábavné aktivity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *